Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YGS'nin şifresi çözüldü!!

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

SpiderS_DangeR said:

said:

YGS sonuçlarına göre, tüm puan türlerinde 500 tam puan alarak sınavın şampiyonu olan Ankara Fen Lisesi öğrencisi Mahmut Bilal Doğan, Avrupa Yakası dizinde Engin Günaydın’ın canlandırdığı Burhan Altıntop karakterinin hayranı olduğu ortaya çıktı. Doğan, Facebook’taki sayfasında ilgi alanları olarak da Kuran-ı Kerim, Ka’aba, The House Of Allah, Muhsin Yazcıoğlu, Number Theory, Ankara Fen Lisesi, Burhan Altıntop, Hz. Muhammed, Fenerbahçe, Yozgat’ı sıralıyor.

Allah’a bıraktım

Sınava hazırlanmak için Maltepe Dershanesi’ne giden Doğan, şifre iddialarıyla ilgili olarak “Çalıştım, dua ettim, gerisini Allah’a bıraktım. . İnsanların sahtekarlık yapabileceğine inanmadım. İnşallah böyle bir şey yoktur” diye konuştu.

adam lisede number theory çalışıyorsa ygsde de birinci olur inanırım. zaten dinci tayfanın lgsde aslında şifreye ihtiyaçları yok heriflerin dersaneleri hayvan gibi çalıştırıyor zaten öğrencilerini. ilk 100de öğrenci çok rahat sokuyorlar. o yüzden kpssde falan kopya daha mantıklı geliyor bana eğer dinciler yaptıysa.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeşilırmak, fem ve diğer dershanelerin özellikle denemelerde belli bi puan ortalamasını geçenlerden oluşturduğu sınıflara uyguladığı bir program var ki, aman allahım. Çok fazla çalıştırıyorlar ve kitapları çok iyi. Zaten yıllardır derece alanladan en az biri bu dershanelerden falan çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Yeşilırmak, fem ve diğer dershanelerin özellikle denemelerde belli bi puan ortalamasını geçenlerden oluşturduğu sınıflara uyguladığı bir program var ki, aman allahım. Çok fazla çalıştırıyorlar ve kitapları çok iyi. Zaten yıllardır derece alanladan en az biri bu dershanelerden falan çıkıyor.

onlardan biri benim mesela.
ha ben adamların verdiği ödevleri falan yapmadım kafama göre çalışıyodum ama diğerleri yapğıyordu. 400-700 arası günlük soru çözmek gerekiyor yetiştirmek için :D
(ama bu dershaneye gidiyosan çok sarmamak lazım. millete peygamberin hayatı zart zurt isimlerde kitap ödevleri veriyolardı. okuma var katılın diyolardı falan filan)
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

GERGE said:

Tebrikler. MF? TM? Hedef ne?

fm. hedef tıp

tebrikler
herhangi bi meslek için 100 kez düşünüyosan, tıp yazıcaksan 10000000 kez düşün.
oldukça baba bir teori yükü, günaşırı nöbet, ertesi gün devam çalışmaya, ciddi bir pratik beceri, fiziksel dayanıklılık gözünü korkutmasın 6 senede bunları kazanırsın ama hepsini yapsan bile şu anki çevreni değil ülkenin en doğusunda olma ihtimalini düşün tamamen ayrı bir ekoloji kültür :D doktora darp ve hakaret şu aralar çok moda söyliym :P
kısacası önce siteye iyice bak:
drtus.com
burdan önce mesleğin iyi ve kötü yanlarını gör.
off topic olmasın daha fazla yardımcı olabilirim eğer merak ettiklerin varsa ama mayıs 15ten sonra :)
Sosyal ağlarda paylaş

kanım donuyor resmen
sonuçları açıkladı ösym bu da demektir savcı ne derse desin bu sonuçlar geçerli.. adamlar resmen artık istediğimiz gibi at koştururuz dedi. şu dakkadan sonra ösym sınavlarında Allah yardımcımız olsun

hem milyonlarca insanın hakkını yeyip hem de kameralar önünde Allah'ı Yarabbim'i ağızlarından düşürmüyorlar mı... şöyle bi kamera önünde bi çarpılıp kalsalar var ya ateizm kalmaz türkiyede :D
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

ya haber falan okumadım da arkadaşlar şey diyordu. açıklama gelmiş işte sınav sonuçlarını açıklamakta problem yoktur falan diye. o yüzdn açıklamışlar sonuçları.
(bu arada türkiye 4.sü arkadaşım olur B)-

Sen nasi bir dershaneye gittin smarthan :S 2800 uncusun arkadasin 4.falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...