Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul'un kalabalığına çözümü buldum.

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

escape said:

asıl mühendisleri yollayın ulan! adamlar full abaza hacı türk kızlarını rahatsız ediyorlar ya da yabancı turist kızları

tıtıt

mühendis adamın abazalığı kendi halindedir, bırak sıradan mühendisi makine mühendisi de olsa yine gidip kızı taciz etmez, rahatsız etmez. kendi içinde yaşar abazalığını. Tabii endüstri mühendisliği çevre mühendisliği falan gibi sadece isminde mühendislik olan "yarım mühendislik"leri saymıyorum bu genellemeye (zaten kız oranları da daha fazla onların), gerçek mühendisliklerten bahsediyorum ben :P
Sosyal ağlarda paylaş

öğrenci değil de üretim tesislerini diğer illere hatta marmara dışına taşımak lazım

tabii lojistik durumu yüzünden marmara dışına fabrika kurmak zor

çanakkalede henüz adam akıllı bir tesisileşme yok mesela oraya bu tarz yatrımların kaydırılması hem o çevrenin ekonomisini canlandırır hem istanbulu rahatlatır devamında diğer illere gelir sıra

konya bom boş yer mesela yozgat fln fabrika yapsınlar ters göç olsun.. oradakiadam isteyerek göz etmiyor ki istabula eğlence hayatına gelmiyor adam iş bulmaya geliyor sen adamın memleketine adam gibi üretim imkanlarını taşırsan memleketine döner orada kalır

insanlar istanbulda 50 metre kare daireye 300-400 kira vermek istemiyor zaten kazandıkları miktar ortada

bir de kültürel götürüsü var, sen o fabrikalaşmayıyaptığın gibi eğitim de götüreceksin kültürel brşkiğmi de götüreceksin

en nihayetinde depremde hepimiz öleceğiz zaten dasaa demiş

benim elimde imkan olsa yarın çanakkaleye taşınırım ama orada iş yok işte, sanayi yok o yok bu yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...