Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AK parti gördü ve varım dedi.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

Transseksüel Öykü CHP'den aday adayı
Bursa'daki Gökkuşağı Derneği'nin Başkanı Öykü Özen, CHP'den milletvekili aday adayı oldu. Öykü Özen, "Türkiye'de büyük bir kısmı gizli 10 milyonu aşkın eşcinsel var. Sadece eşcinsellerin oyları bana yeter" dedi.
http://www.ntvmsnbc.com/id/25196423/

bide bu vardı heral.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
"Seçlirsem ilk yapacağım şey istifa etmek olacak. Amerika'da bile 475 milletvekili varken bizde bu sayı 550. Bu bir israf, bu bir kayıp. Meclis önce kendinden başlamalı, sayısını azaltmalı. Ben önce istifa ederek özlük haklarımdan, maaşımdan vazgeçiyorum ama milletvekilliğim devam eder. Benim gibi babayiğit var mı, gelsin bu taşın altına elini soksun. Ben haftada yine 2 gün bir barda çıkarım yine geçinirim ama bu maaşı ve özlük hakkını istemiyorum."

milletvekilleri 1-2 gün çalıştıkları son aylarda maaş almak için bile kıçını yırtıyor bu mümkün mü acaba? değil tabi ki meclise rahat ticaret yapabilmek için giren adam maaşından feragat eder mi? etmez tabi ki. topunun allah...
Sosyal ağlarda paylaş

milletvekilleri istifa edince ne oluyor bilmiyorum ben. bence girsin meclise ve istifa etsin. elemanın parmak basmak istediği konu milletvekili sayısı ve şartlarıysa, istifa etsin.

rusya'da biliyorum prosedürü. orada yedek milletvekilliği var. parti başkanı istediği vekili görev azledip, yerine yenisini atayabiliyor.

bildiğim kadarıyla bizde ise meclisteki vekil sayısı azalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...