Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Maiden- dod

Chris_Metcalf

Öne çıkan mesajlar

Iron Maiden Dance of Death 2004 yılının en iyi albümü seçilmiş doğru mu? Bilgisi olan varmı..?

Eğer böyleyse kendileriyle tekrar gururlandım ve 8 senedir IM dinlemekten dolayı mutlu huzurlu ve gururluyum.. Kendilerine teşekkür ediyorum..[signature][hline]Forum the bell tolls..
Chris Metcalf | Bury me deep inside your heart
Album - Blizz

Blizzard_IcedEye
Sosyal ağlarda paylaş

evet öle bişey oldu

süper bi albüm bencede adamlar
kaçıncı albümü oldu her alübm süper oluo
hiç müziklerinden ödün vermiolar ., çok ii gidiolar bence hala .[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

bence dance of death çok iyi bir albüm olmasına rağmen iron maiden kalitesinde bir albüm değil... bu albümü vasat bir grup çıkarsa o grubu göklere çıkarırım ama iron maidenın killers, iron maiden, number of the beast, somewhere in time gibi efsane albümlerinin yanında dance of death baya bir sönük kalıyo...
tabii gene de çok güzel bir albüm yani[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

benim en sevdiğim albümü dodtir.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 07 Eylül 2004 11:51 tarihinde demiş ki:
bence dance of death çok iyi bir albüm olmasına rağmen iron maiden kalitesinde bir albüm değil... bu albümü vasat bir grup çıkarsa o grubu göklere çıkarırım ama iron maidenın killers, iron maiden, number of the beast, somewhere in time gibi efsane albümlerinin yanında dance of death baya bir sönük kalıyo...
tabii gene de çok güzel bir albüm yani

yine de blaze bayley döneminde kaybetmiş olduğu sayfınlığı geri kazanmasında çok büyük etkisi oldu bu albümün.son senelerde pek bir kimse sallamıyordu maiden ı şimdi cevaplarını aldılar.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

birçok grup vasatlaşarak,dağılarak vs. reddediliyor artık. "Eskiden iyi bi gruptu" diye anmaya başladığımız gruplarn çoğaldığı şu zamanda iron maiden bence hala ayakta ve ayakta kalıcak gibi görünüyor.[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

4-5 sene sonra şu rap akımı düşmüş olacak bence çünkü şu anda gerçekten kurturacak kadar fazla zirvesini yaşıyor ve her çıkışın bir de inişi vardır.nu metal zaten düşüşe geçti.isveçden falan gelen doom-gothic adamlar ortaya daha çıkacak daha piyasa:)) olacaklar şu anda onlarda gelecek görüyorum ben.ama hiçbir zaman bildiğimiz klasik heavy metal öğreleri popüler olmaz artık herhalde.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 07 Eylül 2004 14:30 tarihinde demiş ki:
ama hiçbir zaman bildiğimiz klasik heavy metal öğreleri popüler olmaz artık herhalde.

neden olmasın?[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar yaşlandı artık :P
daha yavaş şarkılar yapmaya başladılar eskisine göre bkz. brave new world,dance of death.

bi trooper bi fear of the dark bi be quick or be dead gibi nası desem.."hızlı" şarkılar son zamanlarda çok göremiyoruz iron maidendan. ama bu demek değil ki kötüye gidiyor. bence son sürat ve düşmeyecek şekilde koşuyor iron maiden.[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 07 Eylül 2004 14:41 tarihinde demiş ki:
neden olmasın?

Zaten zirvesini yapti cok once...

O Isvec vs. akimi da cok degil... Bundan 4-5 sene once Opeth dinleyen bir avuc insandik, simdi bak gor, herkes dinliyo bayiliyo, "opeth rulz". Bana kalirsa onlar da zirvelerini yasiyolar. daha heralde 2 3 sene boyle devam eder, ondan sonra onlarin da modasi gecer...

Isin guzel yani, IM'in suresi dolmasina ragmen hala zevkle dinleyen insanlarin olmasi... yani zirvesinden sonra bile adamlarin milyonlarca dinleyici potansiyeli var...

[Bu mesaj riglous tarafından 07 Eylül 2004 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Iron Maiden gibisi varmı yaa..
2005 te 25 sene olucak dilekolay..
america billboardlarında 1. olarak çıkabilecek velvet revolver (gerçi neden 1. oldukları ortada) metallica iron m. başka metal grup yok.. haliyle gerçekten ileride de efsane olarak kalacak nadir grup..

Kaldı ki guns and roses gibi kendilerini paralamadılar.. adamlar harika ne diyim.. steve harris west ham united da oynamış.. ne biliyim özel hayatlarıyla da kral herifler..
çok seviyorum kendilerini..
Inflames ve ıron maiden bana haz verebilen nadir gruplardan[signature][hline]Forum the bell tolls..
Chris Metcalf | Bury me deep inside your heart
Album - Blizz

Blizzard_IcedEye
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 07 Eylül 2004 22:24 tarihinde demiş ki:
bence blaze bayleyli albümleri bile dance of deathden iyi olabilir... bilemiyorum ama... arada kaldım
bence o 'bile' kelimesi ayıp olmuş. blaze bayley gayet ii bi vokalistdi[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 09 Eylül 2004 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 09 Eylül 2004 02:07 tarihinde demiş ki:
said:
karpuz, 07 Eylül 2004 22:24 tarihinde demiş ki:
bence blaze bayleyli albümleri bile dance of deathden iyi olabilir... bilemiyorum ama... arada kaldım
bence o 'bile' kelimesi ayıp olmuş. blaze bayley gayet ii bi vokalistdi
blaze bayley kötü bir vokalist demedim ki? Ama iron maiden'a yakışıyor bruce dickinson...[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...