Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

206 CC

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

ilk arabamı bunlardan almak istiyorum. cabrio takıntılıyım, metal tavan artı olarak görünüyo, ucuz olduğu için ilk araba olarak uygundur diyorum... peugeot tırt bi kalitede olduğu için çekinmiyo da değilim, ama cabrio hastasıyım nolcek bööle bilmiyorum.

şeklinde ergen kız triplerinde bi düşüncem var. şöle iki alternatif var mesela :

1 2

bi de bu arabanın apaçimobil olduğu gerçeği var tabii...
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

ilk arabamı bunlardan almak istiyorum. cabrio takıntılıyım, metal tavan artı olarak görünüyo, ucuz olduğu için ilk araba olarak uygundur diyorum... peugeot tırt bi kalitede olduğu için çekinmiyo da değilim, ama cabrio hastasıyım nolcek bööle bilmiyorum.

şeklinde ergen kız triplerinde bi düşüncem var. şöle iki alternatif var mesela :

1 2

ilk linkteki ne güzelmiş ya
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

1 2

1. ilandaki araç bence alınabilir. Açıkcası ne bir cabrio ne de bir pejo hayranıyım. Konu ile alakalı tek diyebilecegim 206 cc lerin arka stopları şeffaf olunca oldukça çirkin gözüküyor. Mümkün mertebe dışı modifiye edilmemiş sade bir tane almakta fayda var. Tabi bu benim görüşüm.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...