Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaybedenler Kulübü

xaty

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

adını değiştirip tekrar çekerlerse bakarım.

yoksa bu ad ile "temiz bok", "dostcanlısı sivrisinek" "sevmli kuduz köpek joe" gibi bişi oluyor bu. ne abi, ilerleyen kısımda işlerini de mi kaybediyor bunlar? harca borca da mı batıyorlar? allahın her sabahı nefret ederek ama hayatta kalmak için gitmek zorunda oldukları işe mi gidiyorlar? eve gelirken "lanet olsun şimdi eve dönmem gerekiyor ya.. üfff" mü diyorlar..

ne yani? neyi kaybediyorlar? nasıl kaybediyolar?

"ayy tırnağım kırılığı için çok hüzgünüm. buraya üzgün surat koy " tiki kızından bi farkları yok hani.

loser olgusunu türkiyede yanlış anlamış, ingilizce bilmeyen 2 elemanın radyo programına kaybedenler klübü adını vermesinin ve winner oldukları halde emo takılıp "ay çok kötüyüz biz, fenalardayız lan" demesinin kaybetmekle alakası ne?

hiç.

pre-emo bunlar sadece. neanderthal gibi bişi. o zamanlar henüz emoluk yok diye saçlarını garip garip kesip "ay çoook fenayıııız! fa-ke değiliz biz taaam mı? çok fenayız haggaten" dememişler sadece. yoksa bildiğin emoların ataları bunlar.

hayatımda gördüğüm en doğru film eleştirisi sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

film eleştrisi yapmıyorum ki, basmıyor sanırım.. kaybeden falan değil bu, adı ile alakasız diyorum sadece.

amcamlar o senelerde emo imişler sadece.

ne kaybedeni lan? lol.

cebinden sigarasını düşürse "ayyh parası çok önemli değil ama sigaray çok anlam yüklemiştim ben!!!!" diye ağlayacak, trip atabilecek potansiyelde tiplere kaybeden demek gibi bullshit olmuş bu.

bunlardan daha büyük bi kaybeden olarak

çok acaip bi kaybedendi vallahi. öle böle değil hani. bunun kadar olmasa da diper bi kaybeden de

ya bigidin ya

tekrarlıyorum FİLM PRE-EMOLAR HAKKINDADIR

Benim böyle bi seks hayatım olsa mutlu olurdum diyorsun yani ?

http://i241.photobucket.com/albums/ff234/NaruHinaIsBest/obamam-lol-y-u-mad-tho.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi olayı sadece seks bağlayabilecek kadar sığsanız o da olur.

pre- kafası diyorum işte. anlamama normal hani.

said:
yoksa bu ad ile "temiz bok", "dostcanlısı sivrisinek" "sevmli kuduz köpek joe" gibi bişi oluyor bu. ne abi, ilerleyen kısımda işlerini de mi kaybediyor bunlar? harca borca da mı batıyorlar? allahın her sabahı nefret ederek ama hayatta kalmak için gitmek zorunda oldukları işe mi gidiyorlar? eve gelirken "lanet olsun şimdi eve dönmem gerekiyor ya.. üfff" mü diyorlar..

ne yani? neyi kaybediyorlar? nasıl kaybediyolar?

"ayy tırnağım kırılığı için çok hüzgünüm. buraya üzgün surat koy " tiki kızından bi farkları yok hani.

loser olgusunu türkiyede yanlış anlamış, ingilizce bilmeyen 2 elemanın radyo programına kaybedenler klübü adını vermesinin ve winner oldukları halde emo takılıp "ay çok kötüyüz biz, fenalardayız lan" demesinin kaybetmekle alakası ne?

hiç.

pre-emo bunlar sadece.

kaybeden ilk paragraftaki gibi bi adam.
kıçım keyfine istediğim kitabı bastıracak kadar rahatım, satar satmaz şeyimde değil, arkadaşlarla da takılıyoruz. iş desen anasını satayım, o da tıkırında.

ama pek bi boşluk var içimde çözemiyorum onu....... ben emo mu oldu anne??

evet emo oldunuz. adamlar pre-emo sadece. ne kaybedeni be? bu filme bakıp da "ay çok doğru lan!" diyenler de sağlam emodur hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

abi cihangirli entelin götüne yağlanıp girmeye çalışan biri değilim. fikirtepeli emoya fa-ki dedi ahahaha diye gülerken taksimde geçen aynı olaya "ayy aynı bennnnn" diyen bi lame olacağıma loser olurum daha iyi diyeceğim de loser olmazsın loser doğarsın gibi bi durum da var hani.

ben de gülüyorum işte ay faki dedi ahahah derken milletin güldüğü gibi "ay salak loser dedi ya.. ahaha" diye. doğrusu da budur. bunlar loser falan değil. iki entelin pre-emo hikayesi olur anca.

kesin olarak şöle diyebiliriz ki emo değilim. pre-emo değilim, post-emo da değilim. ve hatta neo-emo falan gelirse neo-emo da olmam.

cihangirli entelin poposuna yağlanayım da gireyim diye de kasmam.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi cihangirli entelin götüne yağlanıp girmeye çalışan biri değilim. fikirtepeli emoya fa-ki dedi ahahaha diye gülerken taksimde geçen aynı olaya "ayy aynı bennnnn" diyen bi lame olacağıma loser olurum daha iyi diyeceğim de loser olmazsın loser doğarsın gibi bi durum da var hani.

kesin olarak şöle diyebiliriz ki emo değilim. pre-emo değilim, post-emo da değilim. ve hatta neo-emo falan gelirse neo-emo da olmam.

cihangirli entelin poposuna yağlanayım da gireyim diye de kasmam.

Ne kullanıyorsan söyle bende kullanmak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sıkıntı şurda, şimdi son 2 sayfayı okumadım da
o loser la, kaybeden aynı şey değil. Yani yanlış anlaşılmış bi durum yok.
Loser dediğin adam nerd falan işte, böle lisede dayak yiyen felan,
loser = ezik.

Kaybeden ayrı bişey, "abi nasıl kaybeden adamların herşeyleri var" denebilir o gözle bakılabilir, doğrudur.
ama zaten yaşayan her insan "kaybeden".
hayat boktan
mutluklarımız kısa ve anlık
peşinde koştuığumu her şey sahte ve koşmaya değmez,
o yüzden koşulmaz.
insanlar pislik, insan denilen varlığın kendisi kötü zaten.

Zaten filim de de diyor dasaaa
en büyük zaferinden sonra sezar "ee şimdi nolcak" diyosa kazanan falan değildir o, kaybedendir; geriye kalan herkez gibi.

filim aslında baya derin ama işte karı kız koyunca böle oluo filme. Daha az somut kazanılabilir ama aslında bi boka yaramayan önemsiz değerler konulsaymış daha anlaşılır olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

allaha dua ediyorum lan soros gibi bi kaybeden olayım diye.
en çok soros gibi bi kaybeden olayım istiyorum.
sonra ferrarimde yalnızlığın üzüntüsü üstüme fırtınalı bir akşam karanlığı gibi çökerkeeeen..

ha işte böle emo'ya bağlarım falan.

bu arada,
ferrariyle yaşıosan hayatında hiç bir zaman etrafında ki insanların gerçekten etrafında mı değil mi olduğunu bilemeyeceksin :).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...