Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl bağlantısı gitti?

Sam

Öne çıkan mesajlar

kimsede bir sorun var mı adsl'le ilgili? birkaç saat önce birdenbire modemin link ışığı yanıp sönmeye başladı, bağlantı kesildi. modeme, bilgisayara reset attım, açtım kapadım birşey değişmedi.. fikriniz var mı acaba?

şu adsl danışma hattının numarası neydi sahi? kaybetmişim galiba kağıdı..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
*Raistlin casts Haxxored Hantergranate of Doom 3*
*Deekin plays Kalashnikof*
*Raistlin dances to the rythym of the drums and afterwards the lead*
*The party gains experience: IDKFA XP*
*Deekin gains new character level: Über-Char of TSR Writer*
Sosyal ağlarda paylaş

sam o olay bana çok nadir (15 günde bir falan) 15-20 dakkalığına oluyor, kendiliğinden de geliyor, sen yine de ara tabi ama endişe edecek bişe olduğunu sanmam[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 saat oldu, benden mi sorun onu anlayamadım gerçi. e-mule çalışırken, foruma bakarken eve'e login olmaya çalıştım, sonra bir baktım durdu herşey. olmazsa system restore yapayım diyorum da bişi yüklemedim, değiştirmedim filan.. anti-virüs programı, firewall filan da çalışıyor..

neyse bekleyeyim bugün olmazsa yarın başlarına ekşirim.. :)[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

ben de tatilden dönünce bi giriyim nete dedim
olmuyo,link ışığı yanıp sönüyo
meğer babam hiç para yatırmamış:)
yatırdığımız gün hat açıldı yine[signature][hline]Rangermania
Fizban 25 Ocak 2004 00.01 tarihinde demişki:
valla hayatımı toplarla işkillendirmem ben

Fizban 30 Ocak 2004 22.00 tarihinde demişki:
evet 3 te toplaşalım
Sosyal ağlarda paylaş

benımde sorun su :
bılgısayar acıldıktan ne kadar sonra baglanıo
yane ısık yanıp sonuo yanıp sonuo yanıp sonuo bana bazen sankı bıraz daha uzunmus gıbı gelıo yane bunun kesın kararı nedır[signature][hline]"Erkek adam renkli takım tutmaz"
"Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın bırakın o şeref bize kalsın"
"1903'de doğdu bizim aşkımız 2004'e geldik hala aşığız"
Sosyal ağlarda paylaş

ödemedik diye kesmişler de adamlar fatura yollamadı ki.. ne biçim sistemse yani.. neyse açtırdık ama 172 milyon ödettiler 69 milyonluk bağlantı için, nedendir niyedir anlaşılmadı..[signature][hline]Deekin - Level 4 Kobold Bartman vs Raistlin - Level 41 Demi-Goth
Sosyal ağlarda paylaş

evet bi tarafında tek dier tarafında 2 giriş var tek giriş olan tarafında line yazar oraya hattı takacan öbür uçlarda da yazan yerlere ne yazıyosa onu takacan modem->modem phone->phone :)[signature][hline]anguish grief corruption deception desperation hatred anger death dishonor obedience obsession love suffer pain pain painPAİN!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...