Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yarın okula gidicek misiniz sdfdg

Jaxx

Öne çıkan mesajlar

Bizim rektör tatil etmedi la cuma gününü. Sanki bütün hafta tatil olduktan yarın millet üniversiteye gidicek?

Yarın benim bir de hukukla muhasebe var, 15-20 kişi olsa herif dersleri dayar konu işler kaçırırız herşeyi.

Siz gidicek misiniz abiler?
Sosyal ağlarda paylaş

bazen tatil olması bile işe yaramıyor. çarşamba günü kocaeli üniversitesinde rektörlük okulu tatil etti ama bizim hoca beni ilgilendirmez ben gelip dersimi işleyeceğim dedi. 3 kişi gitmiş okula. o 3 kişi ile ders işlemiş ve yoklama almış. ego tatmini bu olsa gerek =) Allahtan o dersi seçmemişim. =)
Sosyal ağlarda paylaş

kocaeli üniversitesi evet. bu hafta hiç gitmedim okula. zaten servisle gidiyorum o kadar yol git, sonra son dakikada iptal olsun dersler. gerçi pazartesi ve cuma dersim yok ama olsun, çarşamba da iptal olmuş zaten. bugün arkadaşımı arayıp sordum, kimse kampüse çıkmıyor ortalık kış kıyamet dedi. garip garip işler.
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

bazen tatil olması bile işe yaramıyor. çarşamba günü kocaeli üniversitesinde rektörlük okulu tatil etti ama bizim hoca beni ilgilendirmez ben gelip dersimi işleyeceğim dedi. 3 kişi gitmiş okula. o 3 kişi ile ders işlemiş ve yoklama almış. ego tatmini bu olsa gerek =) Allahtan o dersi seçmemişim. =)

of.

dünyanın adaleti olsaydı şu adam tek başına ölürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...