Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blizzard'ın 20. yıl özel belgesel(imsi) videosu

Snake

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

iyi-kötüde takılıp kalmışsınız, öyle bir sabitfikir var ki söylenen apayrı birşey olduğu halde aynı "leave blizz alone" mesajları devam ediyor. ne diyelim, kolay gelsin.

ha bir de, bug olur düzeltilir, tasarımdaki sorunlar oyun gold oldu mu düzeltilemez. evet, güzel ve yenilikçi oyun yapmak yetiyor kısacası.

illa yenilikçi olmasına gerek olduğuna inanmıyorum ben. insanlar sevdikleri şeylerin benzerlerini de (kalitesi benzer veya daha iyi olduğu sürece) zevkle tüketiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

rts'de 2001'den 2010'a pek bi bok olmadı derken, CoH'u saymadım çünkü CoH ile w3-sc2 aynı kulvarda değiller bence. kalite olarak bahsetmiyorum, tür olarak yani. birisi resource based diğeri tactical based. baya fark var bence. mesela ben CoH'u pek sevmiyorum, beceremiyorum da fazla ama sc2 tarzında sc2 kalitesinde bir oyun çıksın, köpek gibi oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

iyi-kötüde takılıp kalmışsınız, öyle bir sabitfikir var ki söylenen apayrı birşey olduğu halde aynı "leave blizz alone" mesajları devam ediyor. ne diyelim, kolay gelsin.

ha bir de, bug olur düzeltilir, tasarımdaki sorunlar oyun gold oldu mu düzeltilemez. evet, güzel ve yenilikçi oyun yapmak yetiyor kısacası.

leave blizz alone diil sam cim, piyasada duzgun cidden musteri odakli calisan 3-5 firma kaldi, bunlardan en buyugu ve cizgisinden en sapmiyanida blizz olay bu akdar basit

hayir yani utanmasan dragon age 2 fiyaskosunuda blizze mal edicen, adamlar daha oyunun hi-res texturelarini bile disk basimina yetistirememis ya ahaha

begenmedigin blizz cokerse asil sektior batar, kotick cikar derki "ben demsitim ole aylik uyelikle, sadece mount, race change, pet satmakla olmaz diye, oyunu f2play yapip parayla gold, justice point ve honor point satsaydilar simdi rekor paralar kazanmistik" diye

en azindan kotike direndi herifler su noktaya kadar, yeni mmo gorursunuz facebook oyunu tadinda aylik odemesiz X dolari ver 10 saat oyun zamanindan tasarruf et formatinda olucak, yeni IP yapiyorlar bideki eski fanlari kacirmamak icin, kehanet sayin bunu titan cikinca quate larsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

valla müşteri odaklı dediğin nabza göre şerbetse o konuda da uzmanlıklarını anlatmışımdır. herkesin ağzına sırayla birer kaşık bal, 15dk'lık ün sırası gelmesi için devam ediyor en çok ağlayan bile heh.

bioware gibi şirketleri ayrıca yerdim bu başlıkta hemen her mesajımda, esgeçmedim.

sitar hiro stüdyosunu da kapatan kotik yokolur, palpatinsiz yeni bir çağ açılır. actiblob'u ayakta tutan cod ve wow sadece şu anda. cod geliri de birşey değil aylıkların yanında.

çok güzel direnmişler belli, 60$ pc oyunları dönemini başlatan mw'lerin üstüne sc2 oldu. ghost'u beceremediler ama 60'lık etiketler içlerinde ukde kalmış, konsol lisans ücreti farkı da hoooop
http://images1.memegenerator.net/ImageMacro/3783162/my-wallet-is-ready.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...