Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hüseyin Üzmez tahliye edildi

Loxias

Öne çıkan mesajlar

Adam zaten lisede de cinayete teşebbüs etmiş, 10 sene hapis yatmış bilmiyordum ya.

Adam "eylemci" beyler

"İLK SİLAHLI SAĞ EYLEMCİ
Malatyalı olan Hüseyin Üzmez, 1952 yılında henüz lise öğrencisiyle gazeteci Ahmet Emin Yalman'a suikast girişiminde bulundu. ‘İlk sağ eylemci' olarak bilinen Hüseyin Üzmez, Ahmet Emin Yalman'ı öldürmeye teşebbüs suçundan mahkum oldu ve 10 yıl hapis yattı. "
Sosyal ağlarda paylaş

gazetede gördüm bunu az önce, şaka gibi.

ergenekon kapsamında nice gazeteciyi,aydınları içeri tıksınlar.
böyle sapıkları tahliye etsinler.
bi de dalga geçer gibi beni bundan sonra bol bol izlersiniz televizyonda demiş. allah belasını versin.
Sosyal ağlarda paylaş

türk ceza yasası nı tümden değiştirelim deyince sırf tabanlarına sempatik gözükmek için şov yapan chp ve mhp değil miydi? al sana ceza yasası sapığıyla manyağıyla kutlarız artık.

artık mahkemelerin işlevsizleştiği ayan beyan ortaya çıktı haziran dan sonra kapsamlı bi anayasa değişikliğine ihtiyaç var ama cumhuriyet elden gidiyo kampanyalı resisting spells kasan bi chp ile değil sosyal demokrat bi chp ile..
Sosyal ağlarda paylaş

saturn said:

2011 deydik değilmi

Tutuklamaya itiraz davasında Hakim, “Taraflar bilinçli ve iradeli insanlar olup, mağdurenin şikayetten vazgeçme eğiliminde olduğu anlaşılmıştır” gerekçesiyle, sanığın tahliyesine karar verdi. Yasadışı olduğu ileri sürülen görüşme kaydı da delil kabul edildi.

http://www.posta.com.tr/turkiye/HaberDetay/Holding_veliahti_tecavuzden_serbest.htm?ArticleID=64066
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque gravida vestibulum tellus, eget elementum diam tristique in. Aliquam mollis nibh sit amet urna semper ac posuere lectus pellentesque. Ut quis erat elit. Cras sit amet dignissim nunc.

Sed dictum auctor pretium. Aliquam volutpat placerat turpis, placerat mollis tellus mattis eu. Proin malesuada, nibh sit amet aliquam tempor, lacus libero rhoncus nunc, id tincidunt ipsum eros eu mi. Suspendisse bibendum vulputate interdum. Donec pretium auctor interdum. Integer lectus justo, ultrices vitae.

he ondan..
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

türk ceza yasası nı tümden değiştirelim deyince sırf tabanlarına sempatik gözükmek için şov yapan chp ve mhp değil miydi? al sana ceza yasası sapığıyla manyağıyla kutlarız artık.

artık mahkemelerin işlevsizleştiği ayan beyan ortaya çıktı haziran dan sonra kapsamlı bi anayasa değişikliğine ihtiyaç var ama cumhuriyet elden gidiyo kampanyalı resisting spells kasan bi chp ile değil sosyal demokrat bi chp ile..

yine suç chp'nin hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

abi yavaş iç yüksek dozajda zemzem akıl saglıgına zararlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

Napolyonn said:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque gravida vestibulum tellus, eget elementum diam tristique in. Aliquam mollis nibh sit amet urna semper ac posuere lectus pellentesque. Ut quis erat elit. Cras sit amet dignissim nunc.

Sed dictum auctor pretium. Aliquam volutpat placerat turpis, placerat mollis tellus mattis eu. Proin malesuada, nibh sit amet aliquam tempor, lacus libero rhoncus nunc, id tincidunt ipsum eros eu mi. Suspendisse bibendum vulputate interdum. Donec pretium auctor interdum. Integer lectus justo, ultrices vitae.

he ondan..

ahahahah (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Scheriff said:

Napolyonn said:

he ondan..

AHAHAHA :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...