Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

charlie sheen kovulmuş

smash

Öne çıkan mesajlar

Laorx said:

old news
2 ay önce kovmuşlardı ztn, bu yüzden winning propagandasına başladı.

hastasıyız bu "ohoooo ben bunu çoktan biliyordum sen nasıl bilmezsin kendinden utan" modlu mesajların. hayır bi de gerçekten eski haber olsa neyse :D

etti 2. var mı arttıran?
Sosyal ağlarda paylaş

ya kovulmamıştı, ama charlie sheen'in sorunları yüzünden diziye ara verilmişti. Hani analistler falan ön görmüştü olayı ama Charlie sheen kovulabilir falan diye ama onsuz dizinin ilerlemeyeceği düşünüldüğünde çok ufak ihtimal deniliyordu.

Şimdi o kovuldu, dizi devam ediyor. Ne çıkacak ortaya bilmiyoruz yalnız Two and a Half Man'in 1. adamı gittikten sonra ne olur, az çok görebiliyoruz. Ha yerine yeni aktör gelirse de aynı kimya yakalanmaz, dizi yine biter.

Komple bitirselerdi keşke şu diziyi ...
Sosyal ağlarda paylaş

çarliyi oynayan yeni adam konursa sıçar harbi
ama sadece alan ile de devam edebilir. en azından bu sezonu tamamlayabilir.
zaten diziyi alan götürüyodu. çarli sadece işte onun üstünden espri falan yapan arasıra ana hikayeye karışan bi tipdi yani. (benim gözümde en azından)
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

çarliyi oynayan yeni adam konursa sıçar harbi
ama sadece alan ile de devam edebilir. en azından bu sezonu tamamlayabilir.
zaten diziyi alan götürüyodu. çarli sadece işte onun üstünden espri falan yapan arasıra ana hikayeye karışan bi tipdi yani. (benim gözümde en azından)

charlie nin eskiden beridir var bu alkol sorunları, karısıyla olan problemleri vs. dizi yıllardır var ztaen, her sansasyondan sonra charlie nin karakeri gitti geldi zaten. dizi bölümlerine dikkat ederseniz, ilk 2 sezon nerede geri sezonlar nerede. chelsea vardı mesela hatırlamıyorum kaçıncı sezondu charlie ozaman alandan daha fazla rol üstleniyordu. sonra bu gerizekalı batırdıkça işleri, rolün etkisi azaldı. herkes alan götürüyor diyor da, eskiden böyle değildi. eminim yapımcılar bunu önceden öngörmüştür, ondan alan a ağırlık vermişlerdir. ki son sezon charlie neredeyse yoktu diyebiliriz herhalde. rose geri geldi tekrar tekrar charlie ne zaman silinmeye başlasa.
Sosyal ağlarda paylaş

bi yerde okudum güzeldi.

charlie sheen bu müzik zımbırtısını dünya çapında turneyle tanıtmaya çıkar ve evini alan'a haber vermeden X'e kiralar. X gelir eve. Jake, Alan'dan çok bu elemanı sever onunla takılmaya başlar, Alan bu adama kıl olsa da karizmasına falan hayrandır.

falan filan diye gidebilir dizi yani. bence güzel sallamış eleman =)
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

charlie sheen bu müzik zımbırtısını dünya çapında turneyle tanıtmaya çıkar ve evini alan'a haber vermeden X'e kiralar. X gelir eve. Jake, Alan'dan çok bu elemanı sever onunla takılmaya başlar, Alan bu adama kıl olsa da karizmasına falan hayrandır.

şöyle devam etse izlenir aslında
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...