Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Azını kırdım topiği

Loex

Öne çıkan mesajlar

valla o cleric olayı bana da oldu. benden düşük level bi cleric'e duel attım, kabletti, başladım büyüleri saydırmaya, yıldırım manyağı yaptım elemanı, eleman hiç karşı koymuyor, sadece heal atıyor. bi ara üst üste crit atmamla canı bi %20 'ye geldi ama sonra bir heal ve hoop full. böyle 1 dakika boyunca sürekli büyüleri saydırdım, en sonunda manam bitti, elemanın manası full. başladı saldırmaya, yavaaş yavaş, acısını hissettire hissettire öldürdü adam beni.
Sosyal ağlarda paylaş

abi clericin neyi varki ha 30 a kadar ölmez tamam ama millete stun,silence,interrupt gelince gayette kolay ölüyor yani bunlari attiktan sonrada 1 dakka felan dayansin dimi mage gibi erimesin.ben lvl 47 assasinimle gayette %20 lere indiriyorum tek basima ha ben stunu silence attiktan sonra 1 spamliyorum adam fulleniyor ama işi bilen adam teke tekte keser buna eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha cleric çok fena arkadaş 15 lvl clericle 10-19 pvp de devamlı birinci en kötü ikinci oluom herifler kanser oluo arkadaş aheueheuheuhe karakter on numara istedikleri kadar nerf atsınlar herif wow daki warlock mage priest druid karışımı bişe ahaha vampiric touch gibi skilleri var 2*3 tane kurtuluşu yok resmen :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...