Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SHIH-TZU kopegimi satıyorum sebebı oturdugum sıtede ızın wermıyolar bakımına

tigertiger

Öne çıkan mesajlar

Red said:

satmak nedir.evlat edindir bari

az kullanılmış temiz köpek

afedersin ama eğer milyarlar harcadığım bi köpeğim varsa beleş kimseye vermem
bi sürü masraf etmişim parayı bayılmışım yok öyle
verirsen parasını alırsın
yoksa kırarım, yakarım, bozarım o köpeği atarım çöpe
Sosyal ağlarda paylaş

bakamayacağın çocuğunu mümkün olan bakabilecek en iyi kişiye mi vermek istersin,yoksa ''ben buna bakamıyorum, ama hazır elden çıkarıyorken, üzerinden para da kazanayım'' mı dersin? köpeğine bundan sonraki yaşamında iyi bakabilecek, onu mutlu edebilecek birini bulsan daha ne istersin? ama sen en iyi bakacak kişiyi değil, en çok para verecek olanı arıyorsun anlaşılan. köpeğini para ile satın aldıysan bile, verdiğin para seni herhangi bir zarara uğratmamış ki...tam tersine 6 ay boyunca bir dostun olmuş. hem köpeğini mutsuz edeceksin kendinden ayırarak, hem de bu nahoş olayın üzerinden para kazanmayı düşüneceksin!..ayrıca bu site üzerinden hayvan pazarlaması yapmak yasak bildiğim kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

ewet para istemiyorum ama satmak yanlıs oldu ozur dılıyorum zaten bır tane sahıp buldum para almadan werıyorum gercekten duzgun bakabılcek bırısı warsa burda o da olur cunku wıyanadan bır aıleye werıcem yoksa soz wermedım onlara ama nısan 9 da werırım dedım eger gercekten ben ıyı bakarım dıyorsanız [email protected] maıl adresım bana ulasın konusalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...