Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

neden mevzu bi anda cinsiyet catışması olduki anlamadım yanı. erkeklerin yazmaya cesaret edemediği şeyler falan, garip. bizim neden böle bir misyonumuz varki paticik olarak? bütün blgolarda yazılan herşeyi bizim önceden yazmmışmı lazım. anlamadım hiç bişi yanı.

abi bizim başımızda fizban falan olmasa biz cinsel devrim yapmıştık da bizi banliyorlar, onlarda öyle bi hede yok sdfgthdf
Sosyal ağlarda paylaş

Kadınlar istiyor ki ben geniş geniş konusayım, geniş tepki almayayım.

Sen sert konular hakkında radikal şeyler yazarsan radikal yorumlar alırsın, nasa'da olmaya gerek yok yani bunu çıkarmak için.

Ama kadınsın işte, bu yüzden;

KA-CHING!

Sosyal ağlarda paylaş

Çok ciddiye alıyosun ya tarzı bişi yazmıştım,

Sağlam ayar geldi

hahaahahahahhahaahahahha geçenlerde bununla ilgili bir şey demiştim. bulmaya üşendim şimdi. anımsadığım kadarıyla şöyle bir şeydi: interneti ciddiye mi alıyosun yeaa diyen insanların doğum gününü, evlilik yıl dönümünü vs buralarda kutlaması ve her yerde mutlaka profili olması ironisi. Yaşın nedir bilmiyorum, benden büyük de olabilirsin ama yaklaşık 15 senedir internet kullanıyorum. Açıkçası o dersi vereli seneler oldu. burası Artemisia'nın çöplüğü, o sebeple kendi eğlence anlayışımla sana siktir git deme hakkım var. Siktir git. - Artemisia Gentileschi

Ne kadar kasıyor insanlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

mektep bile görmemiş bilgisayar verirsen olacağı budur. yasaklayacaksın azizim bunlara interneti! yasakla çözülür bu iş ancak.

bu arada içinden cinsel özgürlük diye bağırmak geldi

CİNSEL ÖZGÜRLÜK!

oh rahatladım.

yasaklayın bunlara neti! yazmasınlar mektepsizler!
Sosyal ağlarda paylaş

Siminya'yi 2 yil olmustur okurum zaman zaman baydigi kendini tekrara dustugu oldu ama yazi konusunda ustune blog yazari tanimadim.
Resimde ki kiz olup olmadigini bilmiyorum.Bir cok resim kullanir formspring'de sordugumda kendi resimlerimi kullaniyorum bazen kimse anlamiyor demisti.
Belki dalga gecmistir cunku cok sarkastik bir tarzi var.Burda hafife alinan turden bir kadin yazar oldugunu dusunmuyorum.Kendine ozgudur ve bu yuzden kiskanani coktur.Ben bile kiskaniyorum mesela :)))
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

abi seni de biri tutsun elinden mektebe gotursun artik, yeter.

abi mektep diye yanlış yere gönderdiler beni
uü ali durmaz makine mühendisliği binasına atıp kaçtılar

ne diyim ki bu karıya şimdi ben
karı dedim diye de 2 sayfa yazı yazar birazdan
sonra SÖKTÖRGÖT der

makine mühendisliği okuyan kızlardan daha beter attention whore çıktı hatun.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Çok ciddiye alıyosun ya tarzı bişi yazmıştım,

Sağlam ayar geldi

hahaahahahahhahaahahahha geçenlerde bununla ilgili bir şey demiştim. bulmaya üşendim şimdi. anımsadığım kadarıyla şöyle bir şeydi: interneti ciddiye mi alıyosun yeaa diyen insanların doğum gününü, evlilik yıl dönümünü vs buralarda kutlaması ve her yerde mutlaka profili olması ironisi. Yaşın nedir bilmiyorum, benden büyük de olabilirsin ama yaklaşık 15 senedir internet kullanıyorum. Açıkçası o dersi vereli seneler oldu. burası Artemisia'nın çöplüğü, o sebeple kendi eğlence anlayışımla sana siktir git deme hakkım var. Siktir git. - Artemisia Gentileschi

Ne kadar kasıyor insanlar ya.

Kız bariz logic 101 terk.

Bari Ethos, Pathos, Logos falan kas. Laf attığı internette dogumgünü kutlayan insanlar birbirlerini umursuyorlar.

Blog/live journal attention whoring'ten öteye gitmiyor. Laf yedikleri zaman bu kadar alınmanız zaten dalga geçtiğimiz şey.

Sınırsız komüniteye bütün beyin kusmugunu sal, sonra agla.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle insanları kıskanıp bunlara özeneceğinize, açın iki satır kitap okuyun, vatana millete hayırlı işler yapın.
ne lan bu erkeğe tecavüz etmeler, cinselliğin tüm detaylarına girerek bir kızın ağzına yakışmayacak cümleler kurarak seksi bloglar oluşturmalar.

alırım ayağımın altına bak, olmadığı kimliğini öğrenir gider anana babana şikayet ederim seni.
görürüz o zaman siminya kiminyayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...