Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yemedi yemedik yemedik. Beşiktaş Lé Fuuuu

liberal

Öne çıkan mesajlar

fdsfsa her han veya iş merkezinde böyle bir tip mutlaka random oluyor. İzlemesi komik olsa da ne bilim, acıyorum ya izlerken şunları sadfsad

Yazık diyorum bir yandan, diğer yandan gülüyorum. Önüne geçemiyorum. Ama en güzeli

-liverpool'dan kaç yediniz?
-seeiii, bi tanee !!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kanıya nerden varıyorsun ki ben anlamadım,buna benzer videoları baylaşan Beşiktaşlı veya Galatasarauylı yok mu?

Burada seviye,objektiflik falan diyip de salak salak konujşmalar içersine giren insanları görünce benimde içim bayağı bir sızlıyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ne üzüleceğim ya aklına sahip çıkamayan böylelerini müstahak.Yenilmişsen yenilmişsindir kabullenirsin.Bir fenerlinin bana 6 koyduk olm size zamanında demesi benim için pek bi anlam ifade etmiyor, koydunuz eyvallah, ama ben başarılarıma bakarım mesela GS'lı olarak.

2 gündür izliyorum yardırıyor beni ahahahah. Hele fanatik bjk-gs tartışması cıkınca artık her status'a bunu koyacağım sdfksd
Sosyal ağlarda paylaş

videodaki gencte muhtemelen bi zihinsel ozur/kusur mevcut, zaten normal insan davranisi sergilemiyo ama bide bunu eglenmek maksadiyla koyanlar olup hala bu insanin icinde bulundugu durumu anlayamayan sanki normal bi insanmis gibi "ahahaha mal bjk'li" " bjk'kinin drami" vs. seklinde yorumlayan arkadaslar var malesef komik bi video degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...