Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanserle Savaşmak...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

Ben de ikinci aşamaya geçebilirdim.
QAOSbringer olarak girmiştim listeye.
2-3 hafta program deli gibi açıktı.
Ama listenizde bir puan bile alamadım.

Bundan dolayı sinir oldum sildim programı.

Hadi bir kez daha.[hline]Micro-piglets stalk your dungeon. Beware!
Sosyal ağlarda paylaş

hayır alakası yok
ikinci aşamaya geçen yürütülen çalışmanın kendisi zaten
senin bilgisayarında yürütülen işlem değil yani[hline]Myles `Kwama` Peak, level 39 -drunken- martial artiz of rubi-ka 1 clans
Demarcus `Soth` Cradddock, level 64 -drunken- engineer of rubi-ka 1 clans
CLANS: YOUR FUTURE, YOU DECIDE ( o)(o )
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
+1 (+ Bizim networkteki tum bilgisayarlarla hims +5 Muhasebenin kilere vede teknik servisede el atabilirsem +13 oljek bahkalim :]])[hline]Ready, Are You? What Know You Of Ready?
For Eight Hundred Years Have I Trained Jedi

Ao " Drandar "

[Bu mesaj Creel tarafından 21 Ekim 2002 10:59 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Creel tarafından 21 Ekim 2002 11:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar
bende bu konuyu yeni örendim ve hemen programi yükledim ve basladim calistirmaya
bir katkım olabilirse ne mutlu bana
bir kac sorun var
ben dial-up ım dosyayı indirdi 700kb cok kısa sürdü sonra basladi calismaya hesaplarima göre 6 saat kadar sürecek bitirmesi
merak ettigim bitirince ben nete baglı olmazsam ne olacak
bi de makineyi restart edersem bastan baslamaz sanirim?

[Bu mesaj tequila tarafından 21 Ekim 2002 11:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

bi kac sheyi merak ettim bilen varsa (sayfadan veya sayfanın forumlarındana örenebilirim belki ama ingilizcem o kadar iyi deil maalesef :[)....
-her usera olusturması icin farklı bir proteinmi verilio
yoksam herkes aynı tip proteinleri mi yapıo? (yani ilk bitirenin gönderdiğimi ise yarıo?)
-teqinde soruduğu gibi restart olunca nolyo? (restart at ören aslında ama restart atamayacak kadar cohk seyle urasiom makine kitlenmedikce atmam:])
-bu puan olayı neki? sidiq yarı$ımı söz konusu? yoqsam bi getirisimi var ?
daha bi kac bisi daha sormam lazım[hline]Ready, Are You? What Know You Of Ready?
For Eight Hundred Years Have I Trained Jedi

Ao " Drandar "
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bir işlem bittiyse ve o anda nette değilseniz o zaman tekrar nete girene kadar [makineyi kapatsanız bile] yeni bir işleme geçilmiyor çünkü bu proteinler netten download ediliyor her seferinde

herkes ayrı şeyler üzerinde mi çalışıyor onu bilmiyorum ama şöyle bir şey var, 15 gün gibi bir süre hiç elimi sürmedim, yarım kalmış olan işlemler yarıda kalıp yeniden protein yüklendi, bu da ayrı ayrı şeyler üzerinde çalışıldığını gösteriyor olabilir

makineyi kapatıp açsanız bile kaldığı yerden devam ediyor [bazen nedense etmiyor ama çok seyrek]

bende 3 makine var 3 ünde de kurulu olduğu için ve üstüne bir de amerikadan [sensei] ve yine buradan birkaç kişinin [wastiee sanırım] daha katılımı var, aynı acountu kullanıyoruz, şu anda 119bin puana doğru gidiyoruz :)

olay sidik yarışı değil ama ilk bilmemkaça girenlere dolar olarak ödeme yapılıyor, tabi bu bir ayda 3-4 milyon puan gibi bişey demek, güya biz de bakalım ne kadar çıkabiliyoruz demiştik ayda, ama bu kadar yapabildik 1 yılda :)

baya güzel paralar ödüyolar o sıralamaya girenlere, koca koca üniversiteler falan var tek bir takım olarak çalıştırıyorlar programı...
Sosyal ağlarda paylaş

himsss saol black bende is yerimdekileri tek accden sokim bare evede bugun yarın makina aliom onuda sonacıma tanıdık net cafelerede attım mı bu programı :) kanser korksun benden :P[hline]Ready, Are You? What Know You Of Ready?
For Seven Hundred Years Have I Trained Jedi
Ao " May Be Later "

Sosyal ağlarda paylaş

Düz modem veya cable veya etc farketmio afnicimm ben mesala dial-upla giriom ama bağlantı sadece yeni protein downloadı vede bitmiş olan işin uploadı icin gerekli geri kalan sürede makinan açık dursun yetio yane nete bağlı kalmıosun dier bi değişle
bide nerlerdesin sen baqem?[hline]Ready, Are You? What Know You Of Ready?
Ao " May Be Later "

Sosyal ağlarda paylaş

iyidir yaşamaya çalısıoz işte sen nassın?

benda aoya girmiom saten hem maddi hem de zamansal problemler işler cohk youn shu an işte bi forumlara bakabilicek kadar zaman ayırabiliom.. parasal olarakda başka önceliklerim var onları halletmeden bir oyuna para vermek gerekli deil gibi..

Exalted ne yaf? cahilliq :P

istanbulda nie deilim sorusunada Sen nie bursada diilsin diebilirim :) belkim yukarda sölediim öncelikleri halledersem (maddi olanlar:P) iste gelebilirim saten uzun zamandır gelmek istiom takılırız[hline]Ready, Are You? What Know You Of Ready?
Ao " May Be Later "

Sosyal ağlarda paylaş

e iyi güzel
daha öncede denemiştim
o zamanlar işlemcimin gücü çok iyi deildi oyunlarda flnda yavaşluyordu kapatıyordum

şimdi daha iyi bir sistemim var
ram bölümünden 264 puan falan aldım eheo

e peki bu işlemciiyi sürekli %100 kullanıyor
işlemciyi yakmasın bu ? 55 derece fln yaptı namussuz
eehh
yoksa bu ilk açıldı diemi böle çok yiyor işlemci?
yoksa hep mi böle ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...