Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

House of Batiatus (H) (PvP) - Twisting Nether (EU)

BAIIHAN

Öne çıkan mesajlar

şimdi haftanın hangi 3-4 günü olarak bakmam lazım rated bg şeylerine,zaten düzenli olarak 4 gün raidim var,onun dışında raid iptallerinde hep oyundayım.
armory'im ahanda şu:
http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/blackboat/advanced

ayrıca boyoz adlı charımla sürekli online'ım ona da /w atabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
BUMP

Biz başladık yine, RBG başlığında var bir şeyler gerçi de buradan yazalım neler oluyor neler bitiyor.

RBG yapalım en kötü ihtimal 2.2k+ oynayalım istiyoruz, o nedenle de guilde ya da takıma (artık crossrealm takım da kurulabiliyor) süreklilik sağlayabilecek, süper yetenekli olmasa da yapılması gereken doğru şeyin ne olduğunu bilen insanlar arıyoruz.

Her class'a açık olmakla beraber,

Hunter
Boomkin
Holy Paladin
FC olabilecek Warrior/Paladin
Warlock

Önceliğimiz var, bu class'lara eğer işlerini yapabilen adamlarsa RBG'de spot garantisi veriyoruz.

Bir de lütfen gerçekten oynamak istiyorsanız, katlanabilecekseniz başvurun, PvE gibi olmuyor çünkü, 10 kişiden 1 kişinin gelmemesi, çıkması, tatsız konuşması ya da faillemesi bayağı sıkıntı yaratabiliyor.

İşini düzgün yapacak, oyun keyfini baltalamayacak, OOO 60 KÜSÜR KA VURDUM FC'YE HOHOHOH diye teamspeak'te höykürecek, sonra da ciddiye dönecek adamlar arıyoruz.

Kafa dengi adamlar bulursak gelsin kurtlar gitsin HWL'ler haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet, herkesi listeye ekliyoruz, uygun bir takım oluşturacağız. (tabii bu takımı oluştururken daha önce birlikte oynadığımız insanlar öncelikli olacak, patiden bir çok insanla oynadık ve onlar da ses ediyor bize tekrar :))

Bu arada ben çarşambaya kadar AFK olmak durumundayım, internete giremeyeceğim, o yüzden diğer ilgililere ÖM atarsanız süper olur.

Cevap yazamadığım ya da yeterince aydınlatamadığım birileri varsa kusura bakmayın, pek vaktim olmadı hazırlıklardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Lexius said:

eyvah. hacı konuşalım ya. tn deyseniz hala resto şaman - holy pala modunda 2 arkadaş gelmek isteriz. kuruluşunu bilirim nan guildin <3 ah ne günlerdi.

hahaha derzull, abi süper olur. ama çok fazla healer var takımda şu an sanırım (gerçi ben kurmuyorum takımı; yanılıyor da olabilirim). twisting nether'dayız bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Çarşamba sezonun ilk grubunu kurucaz saat 21:00'de!

Online arkadaşlar saat 20:30dan sonra Twisting Nether'da Rhythmy,Disturbt,Graxer,Sregeth,Bruwkh ile iletişime geçebilirler.

Bizimle oynamak isteyen arkadaşları bekleriz,Özel mesaj olarak yada foruma:

- Twisting Netherdaysanız armory link
- Farklı serverda iseniz RealID ve armoru link vererek iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...