Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mc Donalds

liberal

Öne çıkan mesajlar

Horcrux said:

Abi ben mc donalds's ta calisiyorum. Heralde benden iyi tavsiyeyi kimse veremez.

Ayin aktion'u en doyurucu olandir.

Eger onu begenmezsen Big Tasty menü ye. Icinde beacon oluyo. Onu cikarttir domuz yemiyosan.

20'lik nuggets da yiyebilirsin.

Mc donald's in menüleri malesef öyle burger king gibi devasa degil.

Simdi sevgili gardaşım. Sizin pek sevgili meslektaşlarınızın ağzını burnunu kırmak istiyorum.

Bugün bana bir ilki yaşattılar sağolsun.

Girdim sıraya saat 3'de. Ne kadar liseli p varsa orda. bide cuma günleri pazar gibi bişey oluyor bizim caddede bildiğin öküz yoğunluk var mc donalds'da. öküz gibi açım girdim 5 dk bekledikten ve 7 kişi siparişini aldıktan sonra sıra bana geldi.

- ne ist demeden
- Quarter Pounder (böyle miydi lan?) , Eat in, sprite and onion rings please.

dedim. Yes thank you falan höt möt yemeğimi pek sevgili msslektaşın 15 saniye içinde hazırladı hamburger onion ring falan filan.

Çıktım üst kata yiyeyim diye, tam ısırıyorum solda böyle ufak bi saç gördüm (tırnağım kadar). Doğal olarak hayattan soğudum. Neyse koydum köşeye onion ringslere yöneldim abi ne boktan bi oniondur o? Şimdi madem çalışıyorsun sen orda söylesene bana siz soğanları burger king gibi püre falan yapmıyor musun? ilk defa yediğim için bilmiyorum böyle leş onion rings yemedim. Resmen hamurlu çiğ soğan 2 parça.

LAN tamam bari chips var onu yiyelim dedim soğuk kızartılmamış leş. Allah belanızı diye diye çıktım.

Özet geçeyim;

hamburger 1 ısırık.
2 soğan parçası.
15 patates
verdiğim para 5.71 pound.
yemeği almak için beklediğim süre 5dk
yemeği tadıp çıkmam 3dk

yemiyorum lan bi daha hamburger falan.ilk defa bi fast foodcudan direk yemeden cıktım. Go go dominos pizza. onlarda bildiğin kazık atıyorlar.

yanımdaki kızda benle aynı zamanda oturmuştu ben kalkmaya hazırlanınca noluyo lan diye baktı bön bön.

çıkarılan ders nedir; Fastfood yemeye yoğunluk varken gitmeyeceksin. çiğ çiğ yemek koyuyorlar önüne.

bu arada mc donald's da o sırada 80 kişi falan vardı. tam karşıda burger king'de 30 falan. bariz angut bu herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

yapabilirdim evet de çok kalabalık vardı. 5 sıra, 8 müşteri bekliyor her sırada. boş olsa basardım şikayeti de yemek de leş çıktı sorun o. saç çıkınca boşver "kaç" dedim direk.

ki çok pis adamım bu konularda gerekirse müdüre kadar gidiyorum genelde. gitmişliğim de vardır bi çok kez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...