Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mc Donalds

liberal

Öne çıkan mesajlar

mcdonalds'ta double köfteburger'in hastasıyım. türkiyeye has yapıyorlar, ama burger king'i de kfc'yi de tek başına sololar.

burger king ve mcdonalds'tan bahsedilen topicte kfc'nin ne alakası var onu anlamadım. adamlar hamburgerci değil ki.

mcdonalds'ın patatesleri de daha güzel burger king'ten.
ayrıca coca cola var adamlarda, pepsi değil.

mcdonalds'ın bigmac'i küçük hakkaten evet, burger king'in big king extra'sı gibi bişi. mesela big king xxl var daha büyük ekmeğe daha büyük köfte koyup veriyorlar. mcdonalds'ta yok ona benzer bişi.
mega mac diye bişi var, ama o da triple whooper alıp ekstra kaşar koydurmak gibi olmuş.

mcdonalds'a kahvaltı, apple pie, donut, milkshake için gideceksin, o açıdan iyi. bir de dediğim gibi double köfteburger çok iyi.
onun dışında hamburger için burger king'i tercih ederim.

yabancı ülkelerde burger king ve mcdonalds'ta angus satıyorlarmış lan. ben de isterim. bizde niye yok.
ayrıca cadbury wispa'lı mcflurry, kurabiye, mocha, latte felan da satıyorlarmış.
bizde çok dışlanmış yahu burger restoranları...
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay önce yemiştim en son Mc Donalds hani onda da öyle öhh lük bir tad falan almadım gayet iyiydi.2 ayda bir hamburger yiyen birisi olaraktan konuşuyorum addictedlar ne der bilemem tabi.

Anglus ise bunlar Angluslarına gurban.

dediğim gibi Burger King bir seçenek değil.

off hacıoğlu olacaktı şimdi :(
Sosyal ağlarda paylaş

ben de double köfteburger heyranıyım. Hakkaten yerel bir tadı oluyor. Ekmeğinin üzerinde hafif baharat falan da var mesela fark etmiyosunuz belki ama çok lezzet katıyor.

En son bi de chicken deluxe diye bişi çıkardılar. O da iyi baya tavuk istenirse. Bunda da karabiberli mayonez var. Çok başka yapıyo tavuklu hamburger olayını fikrimce. İyi yönde.

Double chicken ile double quarter pounder felan tavuklar plastik gibi geliyor bana nedense biraz. Açken giderleri var ama her türlü :P

Bu arada chicken deluxe + double köfteburger menü 14 TL'ye mi ne alınıyor toplamda. Ne iş anlamadım adam gibi yazmamışlar da kampanyayı ama fişte öyle yazıyodu. İkisi de çook büyük menüler olmadığı için pati'den tek kişi yiyebilecek olan çıkacaktır mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada mc'lerdeki yemek fotoğrafları değişti geçen haftalarda
çok kaliteli çekimler olmuş valla
mc'nin eski çocuk restoranı imajı gideli baya bir oldu. Son açılan restoranlar falan da baya asortik mesela. Kırmızı'dan koyu yeşil/gri tarzı bişeye de geçtiler genel kurumsal kimlik olarak. Başarılı buluyorum :P

Geçen yeni açılan bi tanesinde starbucks tarzı afili koltuk bile vardı bir çift.
Sosyal ağlarda paylaş

Miyaw1 said:

Masakari said:

1 tl ye dürüm mü olur ? Eşek etimi var içinde kedi mi , köpek mi belli değil.

offfffff ye bi sonra eşekmi kedimi düşünmeye çalış.

bi de ette bisi yoksa bile (ki vardir mutleka) psikolojik olarak miden bulanmaya baslicak falan...
ignorance is bliss yemek konusunda gecerli olmamali =P
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Miyaw1 said:

Masakari said:

1 tl ye dürüm mü olur ? Eşek etimi var içinde kedi mi , köpek mi belli değil.

offfffff ye bi sonra eşekmi kedimi düşünmeye çalış.

bi de ette bisi yoksa bile (ki vardir mutleka) psikolojik olarak miden bulanmaya baslicak falan...
ignorance is bliss yemek konusunda gecerli olmamali =P

kristal kolada var sorun olmaz mide bulantısı. baktı bulanıyor çakar kolayı kafaya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...