Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

in por ylem 2

tunca

Öne çıkan mesajlar

evet Sabri benim.. oda bir msn adresi..

Crematorium, mapusa girdiini simdi yeni gordumde, genelde gune gore degilde, online gm oldugunda cikiyorsun disari.

15 kez fln mapusa girdim, farkli charlarla farkli nedenlerle, pacayi bir tek az tikadiginda kurtaramadim, 2 banli account var onun disinda Tilly cok rahat bir sekilde cikariyor seni mapustan. irc'den pm atman yeterli
Sosyal ağlarda paylaş

ya 3 accountla aynı anda oynuyordum ben o ara. biri maden kazıyor biri odun. ben de diğeriyle deceit destard falan takılıyorum guildtekilerle. bi ara işte action döndü dungeonda, kovalaştık falan elemanlarla. tam o sıra bu ipne az benim miner chara gelip sormuş botmusun bilader diye. cevap yazmayınca da götürmüş direk. anlatamadım da lavuğa. allahtan diğer eleman acımasız değildi bunun gibi asdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

ya diyorum da keşke sw kasmasaydim

mf+archery kassam gül gibi, indir adamın stamını sıfıra sonra uzaktan vur vur indir işte

zaten üşengeçlikten poisoning de kasmam sw archery heal anat tact res.spell kasicam 60 hide 40 da mage.

ek bi karakter açıp onla zehirlicem 5-10 zehirli katanayla çıkarım sahalara fıstık gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Stam 0a inince yürüyebiliyosun ama koşamıyosun bi de en fakir adam bile total refresh potion taşır mutlaka ama mf-archer en güzel dexxer. Silaha poison sürünce her vuruşta poison vuramıyosun ama her isabetli vuruşta 1 poison chargeı düşüyo, yanında poisonlı silah taşımak bazen yetersiz kalabilir. Hide yerine mageryi 100lemen daha çok avantaj sağlayabilir cure ve healı hem fizzle etmez hemde daha verimli olur. PKlarda skill loss var ama yalnızca paladin tarafından öldürülürsen. Short term sayısına göre %5-%15 arası skill loss var veya kill başı 1k ödeyip skill lossa uğramadan reslenebilirsin her ikiside short termi 4e indiriyo. Normal bi maviye rede veya npcye ölmen durumunda her hangi bi kayıp yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...