Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine Baldur's Gate 2 Sorunsalı

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Yahu Bridge District'te bir saklı bir "Mage Chamber" varmış ama ben bulamıyorum. Tam olarak nerde olduğunu bilen arkadaş varsa yazsın bi zahmet. Bir de paldır-küldür giriyo muyuz yoksa bir büyü falan mı yapmamız lazım?[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

Bir quest'in parçası değil. Sadece saklanmış bir yer.

@solidsnake ; Yeni büyü var mıymış dediğin ne hoca?

Nerden öğrendiğimi soracak olursanız ;
http://www.mikesrpgcenter.com/bgate2/weapons/quarterstaffs.html burda "staff of magi" var en altlarda, nerden bulunduğuna bakarsanız "Layene in the hidden mage's chamber in the Bridge District"[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben hatırlıyorum sanki orayı, kilitli bir kapısı olan evden içinde lich ve garip insanlar bulunan bir yere geçiyordun(bir çeşit portalla sanırım-emin değilim, ritüel gibi birşey yapıyorlardı) yalnız kapıdaki kilidi açman için elinde rogue stone olması gerekiyordu. (bu yer şu anda haritaya bakıp hatırladığım kadarıyla Delosar's Inn'in yanındaki bina).
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
adı "V" ile başlayan bir NPC vardı.Sanırım şehir dışındaki bir yan görevde karşına çıkıyordu.Onu grubuna al.O yada cesedi yanında değilse giremezsin.[signature][hline]''Ya ben bunu yakalarımda dizi biter diye yakalamıyorum. Hem biz bunun filmini de çekeceğiz.''
Kedi Tom
Sosyal ağlarda paylaş

Aha BG'de Bigby varmı? Hiç görmedim ben. Birde bazı insanlar oyunda MDK2 Spell diye bir şeyden abhsediyorlar. Bu arada bulan varsa söylesin bende merak ettim. Haa bu arada multi Bg diyorsanız yarama basıyorsunuz. Bi konu açtık 4 sayfaya kadar gitti ama sonuç hüsran. Oynayacak olan gelsin Gamespy'a Selerain lakabına selam çakın :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GERGE, 26 Ağustos 2004 19:17 tarihinde demiş ki:
adı "V" ile başlayan bir NPC vardı.Sanırım şehir dışındaki bir yan görevde karşına çıkıyordu.Onu grubuna al.O yada cesedi yanında değilse giremezsin.

Bu Planar Sphere görevi ve o adam Valygar Corthala. Ve ben ondan bahsetmiyorum. Şu rogue stone olayını biraz açar mısın hoca. Garip insanlar falan dediğin neresi? Lich dediğin de Kangaxx değildir inşallah[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bitirmekle alakası yok ben de bitirdim oyunu defalarca da, bulamıyorum yahu kafayı yiyecem. Bu bir quest değil, yani birisiyle konuşuyosun o sana yerini söylüyo gibi bir durum yok. Gidip bir şekilde bulman lazım, gizlemiş adamlar. Çok harika bir quarter staff çıkıyo ben o quarter staff ın hikayesini okumazsam içim içimi yer.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"

Sosyal ağlarda paylaş

tamam işte oyunu bir bitireyim arada onuda hallederiz eskiden avcumun içi gibi bilirdim oraları heh :p

o quarter staffı planar spherda öğrencilerine yaptırabiliyorsun ama hepsi ölüyor muhahah >:)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 26 Ağustos 2004 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O quarter staff değil işte. Planar Sphere de Staff of Power yaptırıyosun (ki ben yaptırdım :D) Burdan ise Staff of Magi çıkıyo. İlk sayfadaki linke bak istersen, görürsün farklarını.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"

Sosyal ağlarda paylaş

hmmm valla yıpladım kimse hatıralmıomu oysda çok koaly

bridgede da bi evde sanırım haritada deserted house flln diye gösteriodu bi grup sana sormadan hiç bişi demden giribnce saldırıo o gruptan birinin üzerinden rogue stone çıkıo o stone il haritanın batı tarafında bi kapı vardı taverin olralarda gerçi 2 tane tavern var ama bilemiom yani.ara bul koaly çokiçerde sağlam bi savaş var ama dikkat.[signature][hline]dandirk bi playlisitim
bir iki dostum
biraz umudum
bide uykum var

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 26 Ağustos 2004 20:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bridge district e git,o karnaxx in oldugu evlerin hizasindaki bir eve girerken cantanda(bag of holding vs olmasin) rogue stone oldugunu kontrol et(su gem jump buyusu diye anlatiyor ya hani infoda),kapiyi ac ve iceri gir,farkli bir yere teleport eder seni :),orasi sanirim dedigin yer,icerde fena buyuculer vardi yanlis hatirlamiyorsam.[signature][hline]Ranger : Eldritch (Excalibur)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...