Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Is it Love?

Spiegel

Öne çıkan mesajlar

synthesizer said:

cok sinirlendim.

o diilde ne istedigini tam dusunmedigini sanıyorum. ondan kendin icin bi karar vermeni istedim.

tus olsun diyosun, napıcaksın diyince oynicam diyosuni, neyiyle oynican diyince, oynamicam tus olsun diyosun

Ben bıraktım bu topic i darısı başına :d

Spiegel senn kadar kararsızı gelmedi memlekete hadi kapat şu topic i Mini nin Sürücü koltuguna geç ondan sonra gel :)
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi neden boyle bir cevap verdin ki yani?

neden bu icindeki hirs :) ne kazaniyorsun

mini cooper kiz arabasi iste, yarin bir gun evlensem hatuna alip surecegim ilk araba daha oncede yazdim.

napiyim bende sana hakaret mi ediyim ayip degil mi simdi

synthesizer said:

matama said:

ya mini cooper = kiz arabasi

ben anlamiyorum bu gaz nedir bu araba ustune
ferrari de gorgusuz arabası ama bu aracın guzelliginin gercekligini degistirmiyo degil mi
Sosyal ağlarda paylaş

daha yeni girdim simdi gordum :)
ben cevap versem mesela desem arkadas okuzun tekidir diye bu ayar mi oluyor?

hakaret i ayara cektiyse, onur(agememnon) buraya zor gelir, kedi uzanamadigi cigere falan diyip ayni seviyeyemi dusiyim ben. Kaldiki ben synt ide severim yani neden boyle birsey yazmis anlamadim.

kingpin said:

haha matama 2. sayfada sağlam ayar almış :D
Sosyal ağlarda paylaş

onyargi veya degil, hanginiz onunuzden mini cooper gectiginde ulan bunu kullanan herif kim diye dusunuyorsunuz. scirocco mesela tam tersi nedense tam tersi geliyor bana. Ayni sekilde neden volkswagen beetle hanginiz alip surmeyi dusunuyor?

prozzak said:

matama said:

ya mini cooper = kiz arabasi

ben anlamiyorum bu gaz nedir bu araba ustune

Önyargı
Sosyal ağlarda paylaş

mini cooper kız arabası falan değil abi, hatta kız arabası erkek arabası diye bir kavram dahi yok. kandırmayın kendini böyle komik şeylerle :)) hadi hepsini geçtim kalbiniz kırılmasın kız arabası olsun bir erkek o arabayı kullanınca ne oluyor gay mi oluyor veya toplu bir ekip gelip işaret parmakları ile işaret ederek "hıhıhıhıhı kız arabası" diye dalga mı geçiyorlar nedir yani? lol

netice itibariyle mini cooper gayet şık bir aradır, mini cooper s şık ötesi bir arabadır, mini cooper s jcw aşmış bir şeydir nokta
Sosyal ağlarda paylaş

ya olayin gaylikle alakasi yok oyle sifatlandirmak sik olmaz, soruyorsan soyle portakal renkli cabrio cooper cok sirin gorunuyor ama iste yemez surmek o arabayi her zaman :)

kingpin said:

mini cooper kız arabası falan değil abi, hatta kız arabası erkek arabası diye bir kavram dahi yok. kandırmayın kendini böyle komik şeylerle :)) hadi hepsini geçtim kalbiniz kırılmasın kız arabası olsun bir erkek o arabayı kullanınca ne oluyor gay mi oluyor veya toplu bir ekip gelip işaret parmakları ile işaret ederek "hıhıhıhıhı kız arabası" diye dalga mı geçiyorlar nedir yani? lol

netice itibariyle mini cooper gayet şık bir aradır, mini cooper s şık ötesi bir arabadır, mini cooper s jcw aşmış bir şeydir nokta
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

tasarımcısı bile kız arabası olsun diye yapmış hala tartışıyosunuz.

nerden biliyorsun hacı birebir konuştun mu tarasımcıyla ? ahaha

bu kafayla bacaksak hb arabaların çoğu kız arabası o zaman :) valla param olursa alırım mini bir dakka düşünmem elalem ne düşünüyor diye.

son olarak gayet öyle arkadaşlarım var ki mini cooper kullanan kız arabası düşünceniz değişebilir fdgfd.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...