Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Is it Love?

Spiegel

Öne çıkan mesajlar

selamlar,

daha once farkli bir arac almayi dusunuyordum, fiyat sinirim daha yuksekteydi ama bazi ekonomik durumlar nedeniyle biraz asagiya cekmek durumundayim simdilik. bu yuzden de mini cooper s almaya karar verdim yakin bir zamanda ( 1 1 bucuk ay icerisinde ) bu kararimda da aradasimin cooper s ine binmem baya buyuk rol oynadi. daha once cok kucumserdim bu araci ama cok hosuma gitti. simdi bilenlere sormak istiyorum...

mini cooper s olarak dusunuyorum sadece. jcw de olabilir.

r53 ve r56 arasinda cok buyuk farklar var mi sizce. cunku ikinci el dusunuyorum ve manuel alicam ayrica. kesinlikle otomotik triptronik steptronik vesaire istemiyorum.

100 bin km civari bir mini alirsam bana problem yaratir mi. 2002 modellerde sanziman ve bazi ufak problemler oldugunu duydum, bu yuzden en eski 2003 hatta 2005 model dusunuyorum.

bu araci alirken nelere dikkat etmek gerek, ne gibi parcalarini nerelerde ustalara gostermek gerek?

son olarak da chiple vesaire beygir gucu yukseltilmis modifiyeli bir model almayi dusunuyorum. ama duz fabrika cikisi al ilk basta sonra chip taktirirsin diyen varsa da gorunuse saygiliyim.

ve renk olarak da siyah ya da fume dusunuyorum sadece.

simdilik sorularim bu kadar. tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

2005 altı almayarak başla işe.

bütçen nedir bir de onu da sölersen ona göre tavsiyeler gelsin ilanlı olarak.

r56 dedigin zaten yeni kasa, 2002 falan yok yani o kasada
r53 vs r56
google is your friend

r53 supercharged, dusuk beygirli ve benzin içen eski model
r56 turbolu, yuksek beygirli ve benzini daha verimli kullanan yeni model.

chipli alma, chip neredeyse eşittir gazcı, o da motorun omrunu yemiş demektir.
stock al sonra kendin yaptırırsın.

hele ki chipli ve 100k km alırsan elinde kalmaması imkansız gibi bişey o motorun kısa zaman içinde.
zira cooper sler feci yaygınlıkla gazcı genc aracıdır.
imajı kotulemek icin degil, araclarda genel olarak bu yonde kusurlar cıkabilecegine uyandırmak amacıyla soyluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

cooper gp cok iyi zaten onu dusunuyorum. bu arada sari cooper s de cok iyi ama soylemeyi unuttum daha solid renkler ariyorum; siyah fume ya da duz beyaz gibi, en kotu gumus gri. ama sari gercekten iyimis fakat benim tarzima hitap eden bir renk degil. bu 2006 gp cok iyi bunu bi izlemeye alayim ben, 1 bucuk ay icerisinde parayi denklestirince hala duruyorsa alabilirim bunu.

scirocco hic dusunmuyorum. ic tasarimi cok sade ve hot hatch sadece mini cooper dusunuyorum, yoksa esas almak istedigim araclar aslinda a5 ya da yeni gelecek slk idi ekonomik durum olsaydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...