Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steam hesap

ajmet

Öne çıkan mesajlar

steam hesap olusturmak istiyorum guzel indirimler var bu siralar mesela dun kane and lynch2 4.99 du ama bir turlu hesap olusturamadim asagidaki hatayi veriyor.
Your account creation request failed, please try again later.

nerede hata yapiyorum yardimci olursaniz sevinirim.
saygilar...
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Google 101

Hata mesajini google'da aratiyorsun, ilk sonucta karsina su link cikiyor ve sorunun cozuluyor.

http://forums.steamgames.com/forums/showthread.php?t=1679692

o sitede şöle bir şey yazıyor

Oops! Google Chrome could not connect to forums.steamgames.com
Suggestions:
Go to steamgames.­com
Try reloading the page
Search on Google:

ne yapmam gerekli tam olarak anlamadım go to steamgames.com diyor bu siteye girdim sonra reloading diyor onuda yaptım sonra googleda arayn diyor ne arayacagımı anlayamadım :(
Sosyal ağlarda paylaş

steamforum said:

When you enter your desired steam name, the availability check seems to be broken. i tried entering in a friends account name and it checked off as available. obviously, steam cant create another account with the same name, so it throws this error.

try a more obscure name and it should work.

Kısaca "Belirttiğin kullanıcı adı kullanılıyor yada geçerli değil." demek istiyor. Başka kullanıcı isimleri dene.Web ile client server arasında bir uyumsuzluk varmış. Steam indirip oradan Create etmeyi denersen daha açıklayıcı hata mesajları ile karşılaşmış olacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

maxigenous said:

Belki ingilizce anlamıyorsundur diye türkçe de yapmışlar steami. Ama oyunları anlamamaya devam edeceksin.. sonra kafan karışmasın şimdiden söylüyorum.

ozur dilerim sahip bilemedim haddim olmadan bir ise kalkistim siz elitlerin dunyasina girmek istedim ne haddime imis dersimi aldim ediyom ezber simdi.

bu arada kullanici adimi kullanibilir diyordu ama kolpa yapiyormus dediginiz gibi abuk sabuk bir kullanici adi sectim uye oldum simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ajmet said:

peki bir sey daha sorayim arkadaslar oyunu satin aldiktan sonra illaki steam dan mi indirmem lazim yoksa torrent den indirdigimi de kabul edermi.

Indirdigin steam backup'i ya da steam ustune kurulan bir versiyon degilse non-steam game olarak ekleyebilirsin ama o zaman da achivement'lar falan acilmaz muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

ajmet said:

peki bir sey daha sorayim arkadaslar oyunu satin aldiktan sonra illaki steam dan mi indirmem lazim yoksa torrent den indirdigimi de kabul edermi.

steam'in içeriği torrent'ten indireceğin disc versiyonlarından farklı oluyor.
steam oyunları kendi klasörü altına topluyor.

torrent'ten indirmene gerek yok zaten, steam'in serverları da gayet hızlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

ajmet said:

steam'in içeriği torrent'ten indireceğin disc versiyonlarından farklı oluyor.
steam oyunları kendi klasörü altına topluyor.

torrent'ten indirmene gerek yok zaten, steam'in serverları da gayet hızlı.

hizdan degilde benim problemim, ben zaten 1 mbps kullaniyorum pc yi acik birakamiyorum.torrent olunca popcorna atiyorum geriye bakmiyordum bir daha , ama bir caresini bulacam artik.
peki soyle bir cozum olurmu steam i isyerinede kurayim oyunu ordan indirip indirdigimi hdd ile getirip evdeki pc ye atayim?
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadığım niye steam'den değil de torrent'den indirmek istediğini.

şey yapabiliyorsun, başka bir bilgisayarda indirip ordaki dosyaları cd'ye vs atıp, diğer bilgisayara gidip klasör açıp koyabiliyorsun. ama önce "kurma" işlemine başlamış mı olman gerek ondan emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

anlamadığım niye steam'den değil de torrent'den indirmek istediğini.

şey yapabiliyorsun, başka bir bilgisayarda indirip ordaki dosyaları cd'ye vs atıp, diğer bilgisayara gidip klasör açıp koyabiliyorsun. ama önce "kurma" işlemine başlamış mı olman gerek ondan emin değilim.

pc yi acik birakamiyorum uzun sure.ama torrent olunca popcornhour A110 kullaniyorum ben atiyorum ona download decegim dosyayi downloadi da 50 ile felan sinirliyorum hem oyunumu etkilemiyor hem 24 saat indiriyor.
ama baska pc den indirim yapilabiliyorsa sorun yok isyerinden indiririm evdende baslarim indirmeye daha sonra ustune kopyalarim.
cevaplariniz icin cok tesekkur ederim , maxigenous haric:P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...