Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş - Gaziantep

SbNN

Öne çıkan mesajlar

sergen dursun kulübede arada bir girsin. bu halde oynayamaz. son maç inanılmazdı ben böyle görmemiştim adamı hiç. bomboş pozisyonda asist yaptı adamlara. boş kaleye atamadı bütün serbest vuruşları harcadı gitti carewin lök die soakcağı topa atladı carewin 30 santim önündeki topu auta attı vs vs.

açıkçası kadro yazmak gerekirse benim tercihim şöle olur

cordoba
ali çağdaş toraman juanfran
berkant okan serdar akın
pancu carew

sağ ve sağiçteki berkant okan ikilisi okan tayfun olarak da değişebilir tabi ama gençlikten ötürü ilkini tercih ederim[signature][hline]I, Raid3r
msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ya daha bişi belli olmaz tamam takım şu an kotu ama bi ilk 10 hafta bi geçsin bakalım ona gore yorum yapmak daha doğru olur ama defansta ronaldo yerine çağdaşı oynatmalı bence de ibrahim uzulmez yerine de juanfran sol kanat direk ibrahim akın yani muhteşem bir oyuncu... forvette de carew pancu... orta alanı da okan tumer olabilir sağda da tayfun oynar defsansta çağdaş dışındakiler belli zaten ali guneş ibrahim toraman bi de juanfran vardı ama onun yerien ahmet yıldırım da olabilir orası tartışılır...sonuç olarak takım bikaç değişiklikle çok iyi bir takım da olabilir ama daha da kotuye de gidebilri hiç belli olmaz o daha teknik heyetin vereceği kararlar ve uygulayacağı stratejiler belirleyecek bunu...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

Adam hersayfada bi kadro kuruyo ya harcanıyosun sen forumda
Seni realin başına geçirsinler sen gezegenler arası kupayıda alırsın ya. Del Bosque bu forumu görse kanser olur adamın tüm kariyeri boşunaymış 13 yaşında çocuklar menejerlik oyunu oynayarakta takımı kurtarıyolarmış baksana!!

[hline]

Beyler liglere verilmiş olan arayı arasanız bulamazdınız bu arada bjk toparlanır. Toparlanır toparlanmasınada bir sezonda kaybedilen puanı ilk 4 haftada kaybetti bjk. Şimdiden sonra ya tüm maçlarını kazanacak hiç puan kaybetmeden yada şampiyonluğu biraz zor bulacak. Bence siz taraftarlar takımınızı desteklemeye devam edin hersene şampiyon olacaksınız diye birşey yok zaten. bu sene de 3. olun 4. olun. Kupada ve UEFA da iş yaparsa Del Bosque bu sezonuda kariyerini de kurtarır. Taraftarda bu seneki hayal kırıklığını atlatır. Böylece önümüzdeki sezon belkide çok daha organize ve oturmuş bi beşiktaş ortaya çıkar. Sonuçta ülkemizde büyük takımların böyle ilk haftalardan puan kaybetmesine alışık değiliz ama istikrarda çok önemlidir.
Dünyaca ün yapmış bi td 4 haftada silinmemeli. Sabredin..[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçeli olduğu için değil ama Vodan haklı. Burda siz "sağda bu oynasın solda bu oynamassa tabi kaybederiz" gibi yorumlar yapıyosunuzda adam artık adını dünyaya duyurmuş. Bırakın herkes kendi işini yapsın. Kadro yazmayın demiyorum ama "Bosque bu işi bilmiyo solda nası o adam oynar" tarzı yorumlarınız gülünç.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

herkes biliyor zaten bu işi.
Bosque iyi adam akıllı adam ama 4 sene real de 4 kupa almak birşey değil.
Çoğu T.D 2 liglerden 3 liglerden takımları yükseltiyor bu şekilde tecrübe kazanıyor.
Bosque nın elinde güçlü bi piyon vardı akıllıca kullandı yaptı.
Ama 2. liglerin kümede kalma mücadelelerin arasında olmadı.0 dan takım yaratmadı.
Bu yüzden Beşiktaşa şu an biraz ters ben eminim t.d arasında bence şu anda en iyisi ben T.D sorun görmüyorum.
Daha çok sorunu takımda görüyorum bu kadar karma bi takımla yapılıcak şey bu olur.Ama bu takım 2. senesinde olsaydı puan kaybetmeyen bi takım olurdu.
Kimsenin birbirine güveni yok şu anda ve kimse birbirinin stilini tanımıyor.[signature][hline]/ bLackchaoS
[email protected]
uLan beni haxxorlayanı nuri alço yakalasın emi!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tapir_Tahir, 01 Eylül 2004 19:18 tarihinde demiş ki:
herkes biliyor zaten bu işi.
Bosque iyi adam akıllı adam ama 4 sene real de 4 kupa almak birşey değil.

El insaf, adam kendi liginde değil şampiyonlar liginde şampiyon oldu, elindeki kadro çok iyiydi ama diğer rakiplerinin de kadrosu iyiydi. Burada dikkat edilmesi gereken şey futbol'un bir takım oyunu olduğunun unutulmaması, ne sadece teknik direktörle ne de sadece yıldız oyuncularla bir şey oluyor, takım olunca oluyor.

said:
Tapir_Tahir, 01 Eylül 2004 19:18 tarihinde demiş ki:Çoğu T.D 2 liglerden 3 liglerden takımları yükseltiyor bu şekilde tecrübe kazanıyor.

Bu sav malesef her zaman geçerli değil, tersi örnekler olduğu sürece bir çok ünlü teknik adam direkt büyük klüplerde başlamış ve kimisi başarılar elde etmiş kimisi de edememiş. Tecrübe kazanmak için illa 2nci yada 3ncü lige inmek gerekli değil.

said:
Tapir_Tahir, 01 Eylül 2004 19:18 tarihinde demiş ki:Bu yüzden Beşiktaşa şu an biraz ters ben eminim t.d arasında bence şu anda en iyisi ben T.D sorun görmüyorum.
Daha çok sorunu takımda görüyorum bu kadar karma bi takımla yapılıcak şey bu olur.Ama bu takım 2. senesinde olsaydı puan kaybetmeyen bi takım olurdu.
Kimsenin birbirine güveni yok şu anda ve kimse birbirinin stilini tanımıyor.

Bu noktada da kesinlikle haklısın, geçen sene aniden ikinci yarı başında başlayan bir olumsuzluk Beşiktaşın ensesinde, bir türlü hem eski hem de yeni yönetim buna çare uyduramadı. Bu tarz şeyler için komplo teorileri üretmek çok kolay, bence sabretmekte fayda var.
Şahsen şu anda Beşiktaş'ın sahip olduğu kadroyu Galatasaray'da görmek isterdim, liderin 3 puan arkasında olmak yerine.[signature][hline]Kumadam of Moonglow/Atlantic - OSI
Zulkir of Necromancy RED
Red Mages Guild
--------------------------------
Goktug Tetik - Star Wars Galaxies
Eclipse - Combat Medic/Carbineer
Kettermoor - Doctor/Pistooler - DARK
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tapir_Tahir, 01 Eylül 2004 19:29 tarihinde demiş ki:
bu taraftar çok bekledi
artık bekleyemez

Gs maçına nasıl çıkıcaklar merak ediyorum 4 haftada 2 puanla ?
son 30 senın en kötü takımıyla nasıl basıcak inönüye ?
beşiktaş taraftarının özelliği kötü günde sahip çıkmasıdır zaten. iyi günde tribün dolduramadık işte geçen senelerde[signature][hline]I, Raid3r
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 01 Eylül 2004 21:44 tarihinde demiş ki:
said:
Tapir_Tahir, 01 Eylül 2004 19:29 tarihinde demiş ki:
bu taraftar çok bekledi
artık bekleyemez

Gs maçına nasıl çıkıcaklar merak ediyorum 4 haftada 2 puanla ?
son 30 senın en kötü takımıyla nasıl basıcak inönüye ?
beşiktaş taraftarının özelliği kötü günde sahip çıkmasıdır zaten. iyi günde tribün dolduramadık işte geçen senelerde

Beşiktaş taraftarı
Armasına renklerine beşiktaşına sahip çıkar.
Öyle fb gs artıklarının intikam için geldikleri takıma değil.
13 Transferde bakın bakalım kaç tanesi bayrağı öpmemiş...[signature][hline]/ bLackchaoS
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

hocam fb gs artığı neye göre önemli.

ali güneş mi tümer mi dersen ali güneş derim. benim için önemli olan o forma için savaşmak.

antep maçında sergen kıçını kıpırdatmazkan okan gidip hızlı hızlı temizledi sahayı zaman geçmesin diye.

sergen tümer vs beşiktaş aşkıyla oynasa tamam diğerleri oynayamaz diyeceğim de onlar oynamıyor ki artık öle futbolcu nerde? toplasan bir elin parmaklarını geçmez[signature][hline]I, Raid3r
Sosyal ağlarda paylaş

Hacılar geçin bu fener artığı gs artığı demeyi
Sonuçta günümüzde artık böyle şeyler yok hiçbi futbolcu sahaya çıkıp şu takımı batıriyim ben fenerdeyken bizi yendiler diye çıkmaz buna inanıyosan blackchaos çok acı durumun.
Yarın öbürgün o fener gs artıkları takımı kurtarırsa ne diyeceksin çok merak ediyorum tükürdüğünü yalamak zorunda kalmazsın umarım. Şurda 2 hafta önce del bosque reali şampiyon yaptı diye bjk yide yapcak demek değildir derken bize denmeyen kalmadı.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

vodan;
Ya benim savunduğum bu değil.Tabiki artık futbol profosyonel ama bi imza törenlerine bakın ya. Çoğunun surat 5 karış bayrağı bile öpmekten acizler.
Ben böyle futbolcu istemem abi.
Ben bu takımı hayattaki bi değerim olarak kabul etmişim böyle isteksiz gelen adamları o forma altında görmek istemem.
İsterse uefa yı alsınlar yinede ben bu kadroyu BEĞENMİYORUM.
Eskiden Beşiktaş fark yesede çok kızmıyordum.
Ben 7 sene şampiyon olmadığımız zamanı görmüşüm o zaman aşık olmuşum bu takıma ben tuttuğumda bu takımı en kötü zamanlarından biriydi.
Daum şampiyon yapmıştı Auman lı Sergenli feyyazlı madidalı johnson lı siverisson lu kadroyu sonra bi daha görmedik şampiyonluk ama her şampiyon olamadığımızda takımda feyyaz ı sergeni ve diğer beşiktaşlıları görmek büyük haz veriyordu bana.
ama şimdi bakıyorum top okanın ayağına geliyor
Herif 7 sene gs forması giymiş siyah-beyaz içinde görünce rahatsız oluyorum pası atıyor Ali Güneş e hani şu fb maçlarında taraftara artislik yapan adama.ordan tayfuna ona buna
rahatsız oluyorum gerçek beşiktaşlı göremiyorum.
İşte o zaman yenilince beşiktaş çok daha rahatsız oluyorum.[signature][hline]/ bLackchaoS
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bosque hala bjk yi şampiyon yapabilir.Bence iyi bi teknik direktör.
Ama eksiği var.
birincisi yanında Türkiye Ligini tanıyan antrenör yok
ikincisi çok büyük dil sorunu var ispanyolcadan başka dil bilmiyor ispanyolcayıda bi tek tayfun biliyor artık takımda tayfunda bu yüzden alındı Tayfur-daum ilişkisini kurmak için.
üçüncüsü kadro çok geniş olduğundan hala kimseyi tanıdığına inanmıyorum.

bunlara rağmen çok iyi bi t.d
ama kadroda büyük uyum sorunu var.[signature][hline]/ bLackchaoS
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca şunuda göz önünde bulundurmak lazım bu yüzden ben pek kızmıyorum bu kayıplara

Beşiktaş ligin 4 haftasınıda dışarıda çok zorlu maçlar yaparak oynadı.
Malatya gençler denizli antep ligin en zor takımları bunlar.Ve İnönü dışında.[signature][hline]/ bLackchaoS
[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

vodan gene döktürmüşsün nedir bu kadro kuranlarla arandaki ilişki çözemedim...
neyse konuya gelirsek ben ibrahim akın carew ali guneş gibi futbolcular bu takımı bu sene taşır diyorum... yanına eskiler de destek olur gerek pancu gerek cordoba... ama tabi uyum şart şimdilik deniyor del bosque bunları tutturduğunda ama gerçekten izlemesi zevkli bir takım çıkacak ortaya ama o bunu yapana kadar bi 10 15 puan daha gider bence rahat yani ilk devreyi liderin 15 20 puan arkasında tamamlayabiliriz... ama sonuçta 2. devre kapatırız bu farkı bu seneyi 3. 4. kapatsak iyidir bence alabileceğimiz en iyi sonuç ta 2. olarak bitirmek olur şampiyonluk imkansız gibi bu sene diğer takımların çok buyuk hatalar yapmaları gerek bzm geçen sene yaptımız gibi o da her sene olacak bişi değil... sonuç olarak bekleyip goreceğiz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...