Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Web'den başvuru aklınıza bi sürü form doldurma işlemi getirmesin, nick oluşturuyorsunuz, siteye başvur diyorsunuz, soru vs yok, sonra da oyun içinden bize tell atıyorsunuz. Rift'in guild yönetim kısmı rezil, web üzerinden event organize etmek vs için bu yöntem çok işimize yarıyor, gelin herkesi bekleriz
Sosyal ağlarda paylaş

Gutt's ve 5.6 lvl50 Exile guild'ine gecti.
4,5 kendine halinde takilan lvl50 baska guild'e gecti.
Sagespire ortalama nufusa sahip. Pvp Whitefall, cloudburne(bu rus agirlikili diye duymustum) populer serverlar.
Illa Sagespire diyorsaniz, her War Front'u kaybedip sinir hastasi olmamak icin Guardian acin derim. 75% guardian aliyor WF'leri.
Sosyal ağlarda paylaş

Heheheh... Kizdilardi bana ama durum ortada.

BlackRose said:

Kanuni said:

Hihi ben baydim bile,

Epic check
Instance check
Raid check
Raid boss tanklik check
Rep kasis check
Pvp check

Been there done that oldum bile

Zor girerim ay sonunda degisik birseyler olmayacaksa

lol Kanuni ben daha level 16da bıraktım bile :D
yani düşün yukarıdaki noktaya gelmeden hep orada bir yerde olduğumu düşünüp daha fazla yormadan bırakmışım farkında değilim :)

yalnız bir farkla, üyeliği yeni iptal ettim, gözümden kaçmış boşa gitti 1 aylık ücret ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

Rift, Wow'a gayet guzel bir alternatif. Cata. ile wow'a doneyim dedim ama bunyem almiyor artik Wow'u.
Rift'in Gw2 yapimcilari gibi en guzel oyunu yaraticaz diye bir iddasi olmadi. Wow ile ayni tarz cok guzel bir oyun.
Wow'u bakkala sorsan bilir. Night Elf'i bile vardir belki. Rift'i sokakta sorsan hemen kimse bilemez. Ama bu onu kotu, siradan yapmaz.

Ornegin mesela Skype VOIP hizmeti veriyor. Herkes bilir. Ben Betamax kullaniyorum. Skype'den daha hesapli ayrica 10 euro'yu bastimmi tum avrupa'da ki normal telefonlari 120 gun bedava ariyorum. Simdi dunyalari Skype yaratti, herkes onu kullaniyor, Betamax cakma, Skype kopyasi demek ne kadar sacma dimi? Ikiside ayni hizmeti veren farkli firmlar.
Sosyal ağlarda paylaş

yardım derken herkes birbirine yardım ediyor ancak

- kasarken parasal yardım pek beklememek lazım çünkü oyun ekonomisi çok farklı lvl 50'lerin yarısından çoğu, level kasanlardan fakir
- boost'lama gibi bir durum da pek olmuyor oyunda, oyunun sistemi de el vermiyor zaten o yüzden bu konuda da pek yardım beklememek lazım

bunların dışında özellikle end game'de craft, instance, quest vs. gibi konularda herkes birbirine yardım ediyor zaten. Yada soru fln sorulduğunda bilen birisi elbet yol gösteriyor yani o konuda endişelenmeye gerek yok
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...