Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Lawful?

Milamber

Öne çıkan mesajlar

Oyunda Lawful->Chaotic ya da tersi bir değişimi gösterdiğimiz reaksiyonlarla değiştirebilecek kadar çok quest olduğunu zannetmiyorum ki ben hepsini yaptığımı düşünüyorum demek ki neymiş yokmuş :P[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

sou da mesela kapısı kilitli evlere dalıp para vs. çalmakla bile lawful'dan chaotic e gecilebiliyor. (bkn. ben) ya da mesela drogan'a bulduğun eşyalardan hepsini vermezsen chaotic +3 olup lawful olmaktan çıkabiliyorsun (bkn ben). sonra, tavenr deki kobold ların çıkıp gitmesine izin verirsen sanırım lawful artıyordu..[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

bi anda +7 good veren quest var hotuda mesela

bir sürü +3 good/evil veren quest var hem nwn de, sotu da, hotu da, bunları kötü olarak yaparsanız evil puanı alıyorsunuz zaten. baya bi evil quest de var +11 evil veren vardı mesela orj. nwn senaryosunda.

ama lawfull/ch olayını direk etkileyen quest yok, o olay anca yukarda dendiği gibi alınmış questlerin içinde senin gösterdiğin davranışlar etkiliyor, mesela yalan söylemek vb.
[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II---Only Supporting English!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair

[Bu mesaj Norak tarafından 27 Ağustos 2004 08:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o alignment değişimlerinin miktarı manual'den okuduğuma göre karakterinin alignment'ına göre değişiyormuş. bir hırsızın bişi çalması ile paladin'in çalması aynı miktarda düşürmüyor herhalde.. ki doğrusu bu ya.. :)[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...