Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi internetçi?

Tyrael

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Kojiroh said:

DNS ayarı otomatikken uydunet'in pingleri çok süper. WoW'u geçen akşam 8-9 civarı 150-200ms ile oynuyodum. Yutub da süper açıyodu videoları.
Ama DNS'leri elle girdin miydi gogo 570ms, Youtube'da 1dklık videoyu 8dkda yüklemek ftw

DNS çok etkiliyor cidden, lakin DNS'siz internet kullanamıyoruz sevgili ülkemde ...

Grooveshark'a gireyim müzik dinleyeyim diyorum, engel
4chan'e gireyim diyorum, engel

DNS olmayınca yalnız bariz bir şekilde internetteki performansın artışına şahit oluyorum asdf

googlednsle kullanıyorum ben rahat rahat. geçen ay bi bi hafta sıkıntı yaptı ama sonra düzeldi
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar sharky yazmis ustune bide konusmaniz cok talihsiz olmus. DNS nin hiziniza, hele hele pinginizle bi alakasi yoktur.

bi kez nameserver sorgusu yaptiktan sonra sonuclar os da cachelenir, ve biter.

oyunlar falan ise hic bulasmazlar bile name resolve a falan, clientlara gomuludur ip ler.
Sosyal ağlarda paylaş

uydunet 1mbit sınırsız kullanıorum 4 5aydır , sorun yok aynı üstteki arkadaşın dedigi gibi ancak şöyle bişede var, uydunette bulundugun bölge çok ciddi fark ettiriyor..

örnegin ben göztepede 1mbit ile testte tam tamına 1mbit alabilirken, 3-5km ilerdeki adam 0.1 alabilio , iyice araştırmak lazım oturdugun yeri..

dibimde erenköy telekom oldugu için normal benim (:P) ..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
selam

http://www.adslttnet.net/pages/ttnet_adsl_kampanyalar.asp

burda net limitsiz var 16mbite kadar 50gb sınırlı falan fılan 30 kaatmış.

Ben güvenemiorm şimdi bu adamlara,16mbite kadar derken 1mbit vermesin bunlar.
uydunet te 24 ay ayda 30 tl 1 mbit, oda fayiş.
fiberoptik yokmuş bizim burda :s

HELP
Sosyal ağlarda paylaş

Koca TTNET neyine güvenemiyorsun :)

16MB demişse 16MB civarı bir bağlantıya sahip olacaksın.
Hattın kalite durumu, santrale olan uzaklık vs. vs. gibi bunu etkileyen çok etmen var ama tutup da 1MB'e düşmezsin korkma.

Hani 30TL 1MB sabite vereceğime 16MB-1MB arası bir bağlantıya veririm daha iyidir en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

santrale uzaksa dusersin 1mbit'e kadar. izmit'te sehrin en nezih yerlerinden birinde olmama ragmen zar zor 3mbit'e sabitlemistim hızı. daha yukarısında surekli baglantı kopması yasanıyordu. 8mbit'e kadar internet ama 3mbit kullanıyoruz yani orada :)

simdi izmir'de karar veremedim hangi baglantıya gececegime. telefon istemiyorum, gereksiz yere sabit ucreti var. telefonsuz tarifelerde de limitsiz paket yok. serefsiz hepsi baska bise degil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...