Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taraf yan basmış

sandalye

Öne çıkan mesajlar

http://www.tgb.gen.tr/haberler/2725-varan-2-tgbliler-emrullah-uslu-ile-tartisiyor-video-haber?sms_ss=facebook&at_xt=4d582d4d97b9af18%2C0

haberin ayrıntıları, emrullah ile mailleşmeler filan var.

ahah çok komik ya
linkten said:

Burada bir oyun oynayalım dedik. Nazlı Türkmen isimli TGB yöneticisi bir arkadaşımıza 'itirafçı' gibi Emre Uslu'ya e-posta attırdık. Onun 'kanıtsız', 'belgesiz' yazısına 'kanıtlar' sunacaktı bu arkadaşımız. Komiser Emrullah o kadar mutlu oldu ki hemen döndü. Çünkü bizim ilk yazısına yaptığımız yalanlama ve gazete yönetiminin yazıyı 'belgesiz' diye tasvip etmediğini açıklaması Emrullah Komiser'i hayli germişti. Biz, ruh halini onun twitter hesabından sürekli takip ettik. 'Beni sözde yalanlayanların yalanlarını onlara yedireceğim, tabii Batum'a da", "Süheyl Batum'la ve TGB ile ilgili yeni belgeler yolda", "konuşan öğrenciler var", "TGB'ye ve Süheyl Batum'a hodri meydan, yarın Taraf'ta" işte yazdıklarının bir kısmı bu. Bunlar üzerinden bize hodri meydan çekmekte ve twitter ortamlarında arkadaşlarına hava atmaktaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

yazılı basının troll'ü. yarın darbe olsun, "can güvenliğimiz yoktu yaşasın askerimizzz" diyecek, chp iktidar olacak olsa buzlu bademlerle partilere ilk koşacak omurgasız tayfa. sayısı az gevezeliği çok, en rezil olduğu şeyde "ehüehü sorguladık en azından, işimiz bu, gasteciyiz" deler cıkarlar nedir yani

/ignore
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...