Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cumhuriyet tarihinin en büyük öğrenci affı kabul edildi

nomsaR

Öne çıkan mesajlar

ya detaylarını bilmiyorum da genelde kapsıyor hani atılma durumunda olanları falan o yüzden demiştim. bekle bence son ana kadar kayır sildirmek için. emin olmak için sor ama sen yine de öğrenci işlerine ayda danışman hocana.

baya bi önce bi arkadaşım bahsettiğim şekilde yararlanmıştı aftan bu akpnin ilk iktidar olduğu zamanlarda. o aklımda kalmış o yüzden söyledim silmene gerek olmayabilir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

okuldan atılan adamı tekrar okula almak da ayrı bi saçmalıkmış.
atılmış yani adam. bir şekilde kurallara uymayarak vs atılmış. kurallara uysaymış denir o adama o zaman da.
yani şimdi sırf akp öğrencilere ve bir kesime yaranıyım diye bütün kaliteyi düşürecekler.

karşıt bir örnek vereyim tezsiz yüksek lisans kaldırılırken.YL sa 2. dönemden başlayan adamlar için uğraşmak istemediklerinden kasıtlı zor sorup okuldan atan üniversiteler var.Normal dönemde 1-2 kişi atılıyor ve böyle bir durumda istisnasız 2. dönem giren herkes(15-16 kişi) atılıyorsa ben kasıt ararım.

Mahkemeye falan verebilirsin tabi de kaç sene uğraşırsın uğraştığına değer mi orası muallak.Bu adamlar şimdi öğrenci işlerine trol face ile gelmezler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

said:
Karataş'ta 60 km sahil var. Ama iki tane caretta kaplumbağası doğuracak diye burada hiçbir şey yapılmasına izin verilmiyor.

SEAGLE gel savun abi, kaplumbağayı napıcaz açılan otellerde iş buluruz ülke geçinir fena mı!!! elektrik de allianoi barajından geliyor zaten!!!

BİLADER 2 KARETTA MIDIR KERATA MIDIR ONUN İÇİN ŞEY Mİ YAPICAZ BİLADER

abi ne diyim yani öküze öküz dememi engellemez görüşlerim yiyiyihiyihi, Adam mal yani, summon atmana gerek yok sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...