Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Microsoft - Nokia ortakligi aciklandi

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

http://blogs.technet.com/b/microsoft_blog/archive/2011/02/11/open-letter-from-ceo-stephen-elop-nokia-and-ceo-steve-ballmer-microsoft.aspx

Nokia artik Windows Phone'a geciyor.
Tum aramalarda Bing kullanilacak = kopek gibi marketshare.
Nokia maps ile Bing maps birlesecek
Nokia WP7 servisleri appleri vs icin kredi karti gerekmeden operatorden para kesecek
Nokia market icerigi windows marketplace'e geciyor

U MAD APPLE, GOOGLE?
Sosyal ağlarda paylaş

olm this changes everything, gercek olmak icin fazla iyi ya.

bu arada bizim yaptigimiz nasil bir orospu cocuklugu belli degil lan ahah. nokia'nin simdiki CEO'su Microsoft Business Division'in(office vs ile sorumlu grup) baskaniydi. Herif 2-3 ay once Nokia'ya CEO olarak gecti. Meger bildigin adam sokmusuz direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

olm this changes everything, gercek olmak icin fazla iyi ya.

bu arada bizim yaptigimiz nasil bir orospu cocuklugu belli degil lan ahah. nokia'nin simdiki CEO'su Microsoft Business Division'in(office vs ile sorumlu grup) baskaniydi. Herif 2-3 ay once Nokia'ya CEO olarak gecti. Meger bildigin adam sokmusuz direk.

rusbuçucu dedi ban!

Yanlız acayip iyi haber bu. Nokia'nın donanım gücü var ama yazılım konusunda beyinleri kötü çalışıyordu. Microsoft yazılımı destekleyince imba modeller çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

Loex said:

nokia alınmaz artık

pardon da... ne zaman alınıyordu ki zaten.. 2000lerin başlarında falan mı?

o değilde nokia tırt donanımlarını, işe yaramaz yetersiz seviyede tuttuğu ramlarini, plastik çocuk telefonlarına koyup millete üst düzey fiyatlarla kakalayamayacak.

gerçi plastik kısmını her an, hâlâ yapabilirler.

zevksiz oduncular. sdfsdfsdf

bi de şu var, ms'i arkasına alınca genele hitap eden ürünlerde sıkıntı yaşasa bile full office ile bb'ye güçlü rakip olur.

o kanat da rekabete girince bb kullanıcıları da rahatlar
Sosyal ağlarda paylaş

Abi isterse çin yapımı 10. sınıf plastikten döksünler, içi sağlamsa gider. iphone4'ün dışı çok estetik de ne oluyor, içi sağlam olmasa tercih edilir mi? "ÖN DOYONOKLO CAMDAN YOPTOK" dediler çatır çatır gitti kaç kişinin sdfg. Çizilmesi ayrı bela.

En iyi telefonlar 3 Liraya kapağı değiştirilenler olm. Ben bi kere e65'i fırça yıkadığımız tineri içine düşürdüm. Tam İKİYÜZTÜRKLİRASI bayıldım lan, kasasının değişmesi için. İçim sızladı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
içi sağlamsa gider

nokia sanırım bi 5senedir içi sağlam tek telefon yapamadı ki..

"sağlam"ı yanlış anlmışlardı.. "sağalım" olarak algılıyorlardı

anca tüketiciyi sağdılar..

özellikle son 2-3senede nokia'ya para kaptırdıysanız geçmiş olsundur.

şimdi adamlara donanım limiti gelicek. bildiğin güzel haber
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte içi sağlam olsun gider diyorum kikikik

Ki dediğin gibi sağlam olmak zorunda WP7 olayından. Bide işte apple gibi öküzümsü kârlar yapma amacı gütmeden güzel fiyatlarla girseler piyasaya fanboyları saymazsak bütüm apple müşterisini dahi çekerler kendilerine.
Sosyal ağlarda paylaş

e işallah.

adamlar 3liralık telefonu 5liraya satmaya kalktılar şu ana kadar

peki bu yetti mi onlara

yooo..

kamerasını bilmemkaç megaçikssölden bilmemne megajöksöle yükselttiler ve 5,7liraya sattılar 3,2liralık telefonu.

telefon yaptılar, içi süper yetersiz. işi anlamayan tikilere satsınlar da kazıklasınlar diye tikirokko diye tikiden bi isim koyuverdiler. bastılar fiyatı tepesine!

abi ben teknolojik gelişimden ve rekabetten yanayım. makul fiyat ve iyi donanımı nokia'nın verebileceğine bi inancım yok. ama wp7 için işler çok çok iyi gitmedi şu ana kadar. nokia harika bi çıkış kapısı. kaçıracaklarını sanmam.

nokia'nın canına ot tıkayacaklardır umarım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...