Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SATILIK SIFIR Gigabyte X58-USB3 DDR3 ANAKART !!!!

3mr3canka

Öne çıkan mesajlar

hiposin said:

Holy said:

3mr3canka said:

Dark_Soul said:

Kartın sıfırını 400 civari satan yerler var.

Biraz daha inmelisin bence

Kartın sıfırını demişsinde buda sıfır bir kart dostum bi farkı yok yani disaridan alıncak bir ürünle
Sen 400'e satıp üzerinden kdv ödemeyeceksin devlete, dışarda satan yerler %18 kdv kısmını devlete veriyor.

cevabı vermiş aga

Dostum almıycaksan boş muhabbet etmene gerek yok git ötede oyna olurmu :)
Sosyal ağlarda paylaş

hee holy bu arada diosn ki disarda %18 kdv verio adamlar fakat bu adam bileginin hakkıyla kaznmis yani kdv si verilms fazlasiyla baskasnn malini baskasina satip sürümden kazanan yerlere benzetme adam bu işin satişini yapmiyor 1 tane kazanmiş pisaya fiyatina verio ne abuk sabuk konusuyorsun?? git de bilyelerinle oyna hadee
Sosyal ağlarda paylaş

Aman yarabbi.

Noktalama işaretlerini kullanırsan, daha anlaşılır yazılar yazabilirsin. AROIHSUIGHDUHSHDUFSDUGH diye klavyeye abanmaya hiç gerek yok.

Ayrıca baltalamak değil bizim yaptığımız, bilgilendirmek.

KDV'si verilmiş mi şimdi bu ürünün? Madem size ödül olarak veren firma KDV'sini vermiş de almış, siz niye tekrar KDV'li fiyatından satıyorsunuz? Ha hayatınızda hiç 2.el ürün satmadıysanız, bu tip kuralları bilmemeniz normal. Her gelene "BALTALAMA ARKADAŞIM AKILLI OL" diye yaklaşırsınız.

Sıfır bir ürün bile olsa, üzerinden %18 KDV'yi düşürün, ondan sonra satın. Evet emrediyorum. Böyle satacaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

ya zaten o satılan ürün "SIFIR" bir ürün değil ki sıfır ürünü sadece yetkili firmalar satar sizin ki 2. el ne olursa olsun 2. el Spot olabilir birde. Ayrıca gidip firmadan aldığından farkı yok diosunda, öncelikle elinde kendi adına kesilmiş bir fatura akabinde aldığın tarihte başlamıs bir garanti belgesi efendime söliim taksit imkanı vs ile alıyosun firmadan ürünü. Sonuçta sen kimsin "kilimcinin kör oğlu" nie senden alsın insanlar eğer fiyat konusunda cezbedici değilsen.
Sosyal ağlarda paylaş

ARKADAŞ DİSTİRİBİRİBİRİTÖRMÜŞ BEYLER!

sen kişi olarak aldıktan sonra onun fiyatı düşer. Kont isen -yetkili Gigabyte dağıtımcıları bunlardı zati- Gigabyte tablet de getirir misin?

ha ben bişi yazmayacaktım ama baltalandı denilen olayların tamamı mantıklı yazılar.
üstüne millete cevap verirken git ötede oyna falan.. olmamış.

aslında çok liseli olmuş yahu..
@Holy: lol
Sosyal ağlarda paylaş

ya siz nerden gelmesiniz? sizene arkadasim kaca satar satar kdv si sanami kalmis? begenmiyorsan yorumuna gerek yok adam ürünü koydugunda anakart 450 miş 400 istemis neyin bidi bidisini yapiyorsunuz ya uyz oluyorum fiyati begenmeyince neden hemen pahali cok söle yok böle yotruma gerek varki saticinn iyiligini istiyorsan pm at kardesim bu fiyata gider diye yok ben surdan aldm yok kdv verdi öleydi böyleydi serbest ekonomideyiz senin belirledigin fiyata saticak diye bisi yok bnde sana emrediyorum bu konuya bi daha post atmican hadee
Sosyal ağlarda paylaş

şu topiğe bişey yazmayım diyorum kaç gündür görüp de.
ikinci-el alıp satım deneyimi olmayan, ikinci-el piyasasından uzak (normal bişey bi anormallik yok, herkes kullanılmış mal sevmeyebiliyor, ya da aldıgı malı bozana kadar kullanabilir) insanlar olarak niye millete ÖTE GET BUNUN FIYATI BU diye saldırıyosunuz
"e sıfırı da aynı fiyat" diye bir argüman yok. sen mağazada satmıyorsan o mal ikinci eldir.
ve distribütörden mağazadan almak yerine gidip ikinci el almanın tek mantığı zaten a1 200tl, a2 300tl iken , 200tl ye a2 almak.
350 falan uygun fiyatı bunun,sadece son 1 senede 3.5-4bin liralık pc parçası alıp satmış ev kullanıcısı olarak tavsiye ediyorum. yok ben illa 400 e satıcam diyorsan da onu belirt BILYELERLE OYNA demek yerine adam olup.
ayrıca aynı yerden aynı kartı kazanmış bir adam da mesela çabuk satılsın diye şu fiyatla satıyor;
http://forum.donanimhaber.com/m_46954160/mpage_1/f_/key_X58//tm.htm#46954160
Sosyal ağlarda paylaş

nereden gelme miyiz?
demokrasinin ve konuşma özgürlüğünün olduğu, insanların liseyi bitirip üniversite eğitimi alabildiği ve hatta -bilyorum çok garip gelecek ama- verilen fiyatları tartıp gözden geçirebildiği ve noktalama işaretlerini ilkokulda öğrendiği bir yerden gelmeyiz..

eahahhahahah komik yahu...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...