Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Matrix & Agents

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

said:
StRencher, 15 May 2003 14:55 tarihinde demiş ki:
Ya arkadaşım; Virüs senin makineni bozmazmı.
Senin Makineni koruyan bir programa sen Virüs muamelesi mi yaparsın[hline]nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

Pc Virusu olarak gorme.Pc Virusu zaten adini gercek Virusten almi$..[hline]tHe Original fi$h

Join My Army
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Ben beyaz askerleri virus olarak tanımlarım çünkü birçok matrixin kuralları dışına çıkan askerler bunlar.Ajanlar bir vücut gereksinimi duyarlardı biryerden biryere teleport olabilmek için ama bu askerler göründüğü kadarıylan(fragmandaki savaş sanesi) orda burda püf olup çıkabiliyorlar gerçi filmi görmeden konusmak biraz saçma benim açımdan ama bakıcaz yarın artık :)[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

ajanlar kesin virüs.
normal insanlar bilgisayar programı, matrix bir bilgisayar ise, ajanlar insanların içine girip onları ele geçiriyorsa, ajanlar birer virüs.

matrixe girenler herşeyi yapabiliyorlarsa, neden sınırsız mermi, ion cannon felan istemiyorlar denmiş.
Matrixi ne kadar hack edersen, hem matrixte, hem dış dünyada yerin o kadar belli olur. Robotlar, ajanlar üstüne üşüşür.
Hem matrixte elinde sınırsız mermili minigunla dolaşan bir adamı engellemek isteyen çok adam olacaktır.[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek" diye düşündü, ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...