Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Borsa - İmkb - Sermaye Piyasası başlığı...

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Gallant said:

Play-off oncesi spor hisselerinde hareketlilik bekliyorum, tff kararina bagli olarak.

Subzero bu konuda tavsiyen nedir?

spor hisseleri başarılara göre haraket etmiyorlar abi malesef , hatta bu hareketleri spakülatörler fırsata çevirip , hisse senedini şişirme yoluna gidiyorlar ve olası başarılarda oraya çektikleri yatırımcının kafasına vuruyorlar satışları.. Bence çok düz mantık senin söylediğin , bi düşünsene senle beraber kaç kişi böyle düşünür bu olayı ve parası olan kaç kişi bu anı bekler?

Hisse senedi tavsiyesi yapmam genelde ama ; PRKME , KAPLM bu hiselere dikkat..
Sosyal ağlarda paylaş

Bende seninle ayni fikirdeyim, hareketlilik derken beklentim asagidaki gibi:

Son 2 senedir gozlemledigim, spor hisseleri basari gelmeden once, senin de soyledigin gibi, beklenti pompalanarak yukseltiliyor. Basari kesinlestigi anda satisi vuruyorlar.

Buna gore spor hisselerinin play-off a 1-1.5 ay kala spekulatorler tarafindan pompalanmaya baslayacagi(sanirim simdiden de basladilar, GS hisselerinden), play-off baslangiciyla satislarin caktirmadan kucuk yatirimcinin kafasina vurulacagi, play-off suresince umutlarin taze tutularak, esas basari gelmeden, satisinin aga babasinin yapilacagini dusunebilirmiyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Fin said:

dolar sağlam düştü ya
tam ekran kartı almalık :>

1.89'u 1.83 oldu be abi, o kadar da sağlam bir durum yok bence

1.801 baba.

valla amerika için teknoloji şirketlerinde fırsatlar olabilir aslında.
downer olduğumdan çok bakamadım =(
dün güzel rally oldu ama bak. keyifliydi ;)
lol yine çıkıştayız
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Borsadan uzak durun bu aralar...

son 10 gündür borsada ralli var
49k dan 55k ya geldi imkb

hatta şu an 57k

ha kısa süreli muhtemelen suni bir çıkış ama neden uzak durun dedin merak ediyorum

haftabaşından beri %20 aldım nerdeyse , bence tam saldırılcak zaman, umarım biraz daha devam eder de al sat yaparız daha
Sosyal ağlarda paylaş

50k seviyesinden öngörebilseydinik bu yükselişi uzak durmak saçma olabilirdi.. Ama benim görüşüm şöyledir 55k seviyesinden geriye öyle bir gelir ki 40k larda zor gözünüzü açarsınız.. Benim kişisel düşüncem budur.. bana imkb nin yükselmesi için 1 neden söyleyin? Avrupa bitik , iran krizi yanı başımızda , vs. niye yükselir bu borsa?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...