Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Resident Evil 2 Fragmani

green_martian

Öne çıkan mesajlar

Her ne kadar,yapımcıların belirttiği üzere bir pure-horror story olarak planlanmasına rağmen saf aksiyon filmine dönüşen RE 1 yinede bir aksiyon filmi olarak güzel bir yapımdı kanaatimce.Özellikle soundtrack çok güzeldi.İkinci bölüm biraz korkutucu olursa çok tutar...[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Silphatos | Europa @ OSI
Sosyal ağlarda paylaş

film hikaye milla şahane:)
ya böyle kapalı yerleerde geçmesin şehire çıkıyodu re'nin sonunda hep sokaklarda zombilerle çatışsın
re3'ü oynayanlar oyunun introsundaki sokak çatışmalarını ve swat barikatlarını izlerken tav olmuştur,ben öyle çatışmalar görmek istiyom zombilerle[hline]tık!
Infernal_Reborn
, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

bencede ilk film gpek iyi olmamakla beraber bittigi yer cok guzeldi filmin sonu iyiydi insallah 2.side oyle olur...

fragman bana kalirsa guzel, farkli olmus.
zaten farkli bi fragman daha cikarirlar bu yetmez dedigim gibi film ici goruntu yok cunku..[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Words are meaningless
And forgettable
Enjoy the silence
Sosyal ağlarda paylaş

Resident Evil 1 filmini çok sevmiştim.
Resident Evil 3 oyununu yansıtmışlar resmen. Kendimi sanki oyunu oynuyormuşum gibi hissettim.
Ama keşke 2. oyunda daha çok 1. oyunu yansıtsalar..
Yani biraz daha korku öğesi ekleseler.

Fragmani bir kere daha izledim. İkinci film hakkında biraz ipucu verselerdi keşke..

Umarım ilk film gibi güzel olur bu da..
Sosyal ağlarda paylaş

nekadar korku yayabilirler merak ediyorm,sonuçta catküt zombi vurucak kadın ben korku+aksyon istiyorum ama kalitelisinden
re'a de ençok hunterın arkandan geldiği videoda bide dev yılan beni zehirlediğide çığık attığımı hatırlıyorum,ne korkmuştum
a bu arada ben jill valentine isterim:p[hline]tık!
Infernal_Reborn
, 30 July 2003 23:02 tarihinde demiş ki:
yaşım 15 bi adam daldı o da hafifçe dokundu yani
Sosyal ağlarda paylaş

İlkinde ikinci rolde oynayan latin hatun inanılmaz iyiydi. Hem çok güzeldi hem de MÜTHİŞ oynuyorudu. Adı Michele Rodriguez'di yanlış anımsamıyorsam.

Ölünce çok üzülmüştüm. Bakışları, yürüyüşü falan müthişdi.

[Bu mesaj sostizm tarafından 05 October 2003 23:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o hatun Fast and Furious 1 dede oynuyordu :)
Çok tatlıdır kendisi
bu arada harbi reklam gibi olmuş...rezil fragman :p ama film dağıtacak sanırım...

Aşk-sevgi gibi öğelerinin bulunmadığı deli film di :) (gene vardı aşk ama geçmişte :P)

beklemede kalalım bakalım şimdilik..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
İlk filmde SWAT team'in tuzağa düşüp kuşbaşı olduğu sahne müthişti.2. filmde de o tür sahneleri kullanırlarsa harika olur.Zaten büyük ihtimalle zombilerin canlı kalmış insanların beyinlerini felan yediğini ya da beyinleri yenmiş insan cesetlerini bol bol görücez. *Kana susamıştır*[hline]Dagger, 25 July 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
My head enter!
ascraeus, 27 July 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunun kaldırılmasını istiyorum
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ne biçim Fragman bea? Filme saklıyolar heral bütün güzel sahneleri[hline]Dagger, 25 July 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
My head enter!
ascraeus, 27 July 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunun kaldırılmasını istiyorum
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 05 October 2003 13:23 tarihinde demiş ki:
Birincisini vcd bozuk olduğu için siyah beyaz izlemiştim.Bu sefer güzel olacak gibi.

oha. Bi de izledin mi. insan gider değiştirir ya da yenisini alır ne bilim. tekrar oha.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

Bu saatten sonra o filmin korku olabiliceğine şahsen inanmıyorum. Korku filminde bilinci yerinde olmayan bir kadın 3 tane zombileşmiş doberman tarafından sıkıştırılınca "huyeaaaayt" diye çığlık atıp duvardan zıplayıp tekmeyle o köpekleri öldüremez. Korkudaki olay gizemdir, gölgelerin arasındaki hışırtıdır. 1. filmde zaten yeterince (yaklaşık 400-500 yeterli sanırım?) zombi gördüğümüz için herhangi bir esrar kalmadı. Zombiler bizi korkutucak şeyler olsalardı saygı duyabilirdim yine bir şeyler çıkabilirdi ama maşallah ablam pata küte 10larcasını indirdiği için ilk filmde artık zombi çıkınca pek tırsacağımı sanmıyorum. Kısacası aksiyon filmi olmuş ilk film de dandikti oyunla aynı kalitede asla değil. Ayrıca 2. filmde korku öğesi daha bile düşük olacaktır sonuçta açık alan kapalı alanın verdiği gerginliği veremez. İlk oyunu hatırlıyorsanız en başında benim sinirim çok bozulmuştu ekipten adamlar kayboluyor, zombiler öldükten sonra yere kan saçılmazsa ayağınıza yapışıyorlar vs.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...