Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Durduk Yerde TV Bozuldu

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Evet, TV bir sabah açtığımızda açılıp 2 saniye sonra kapandı ve şu an açılmıyor. Güç ışığı yanmıyor. Eski bir televizyon, bu televizyonlarda tüp bitme olayı falan oluyordu, o mu oldu acaba. Fişinin televizyonun içine giden kısmında bir ulama yapılmış ama oradan bir problem olmuş olamaz çünkü hiç hareket etmiyordu yani televizyon, bir sabah durduk yerde bozuldu.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim koca arçelik tv vardı geçen aynı şekilde bozuldu, açma tuşunun oralarda bişilere bişiler olmuş, tv 3 gün çalışmadı sonra fişe bi taktık çalıştı 2 gün kapamadık asdfasff, sonra tvyi değiştirdik.

gerçi sizinki açılıp kapanmış durum farklı, ama neyse kalsın silmiyim asd.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben zaten tv izlemiyorum, arkadaş izliyordu hep; yokluğunu da hiç hissetmiyorum yani.

elikanliadam said:

Leadman said:

Ev sahibi depozitodan düşmeye kalkmaz umarım.

la siz geçen cama ucan tekme atan ve de kapıları kilitleri kılan ev halkı değil misiniz? sana kötü haberlerim var :)
Evet, aynen.
Sosyal ağlarda paylaş

elikanliadam said:

sen o depozitoyu unut kardeş. her şeyi yaptırırsanız belki ama o zaman da depozitonun mantığı kalmaz.

ya da yaptırıp yaptırıp kiradan düşün :)
Kapı kolu 10 lira. Cam zaten kırıktı üstten hafif, kapıyı kapatırken komple kırılıp düştü deriz :D. TV'yi de biz bir şey yapmadık yani, onu da bir güzel izah ederim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...