Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Okulumuz AKP'liler tarafından sarıldı

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Abi ben inanmıyorum dokunulmazlıkları kaldıracak bi parti çıkacağına. Parti içinde huzursuzluk olur hiçbirşey olmasa bile, biliyoruz vekillerin falan ne kafada olduğunu.

Chp zaten güven konusunda zerre pozitif görüş oluşturmayan bi parti bende, kaldı ki sözkonusu dokunulmazlık olunca ektra güvensizlik, diğer partiler dahil.

Türkiye cumhuriyetinde insanların meclise girmek için birbirini yemesine sebep olan 2 ana etmen var;

1. Dokunulmazlıklar.
2. Mayış.

http://www.milliyet.com.tr/default.aspx?aType=HaberDetay&ArticleID=891410
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bireysel talep edenler var elbette, tüm partiye mal edilecek bişey değil bu.

Adam gerçekten istiyordur, olamayacak birşey değil bu. Aynı isteği akp içinden de chp mhp diyecektim içinden de gösteren insanlar elbet vardır. Ama parti dediğni şey 1 kişiyle dönmüyor.

Bugün seçim barajını eleştirip öneriyi %7 olarak veren bi partinin dokunulmazlıkla ilgili samimi adım atabileceğine kendimi inandıramıyorum. Yine yarın mhp'den biri de çıksa, çıkan bireye saygı duyarım ama bu mhp'nin dokunulmazlıkları kaldırmak için adım atacağı anlamına gelmiyor.

İster kılıçdaroğluna inanın ister muharrem inceye güvenin, ben hiçbirinin samimiyetine tam olarak inanmıyorum. Hayatta da kalkmaz hangisi başa gelirse gelsin, hatırlatırsınız bi durum olursa.
Sosyal ağlarda paylaş

olmayan şeyler üzerinden, sadece olabileceğini düşünerek ben hiçbirine güvenmiyorum diyosun. bu konuda elle tutulur bişey yapanlar chp içindeki insanlar. bu dokunulmazlıklar konusunda chp ile akp yi aynı kefeye koymak haksızlıktır. yaptıkları göstermelik olabilir ama olmayabilirde. bunlar da kaldırmıcak dokunulmazları nasıl diyebiliyorsun onu anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

NoOb said:

olmayan şeyler üzerinden, sadece olabileceğini düşünerek ben hiçbirine güvenmiyorum diyosun. bu konuda elle tutulur bişey yapanlar chp içindeki insanlar. bu dokunulmazlıklar konusunda chp ile akp yi aynı kefeye koymak haksızlıktır. yaptıkları göstermelik olabilir ama olmayabilirde. bunlar da kaldırmıcak dokunulmazları nasıl diyebiliyorsun onu anlayamadım.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

demek istemiş ki akpde göstermelik olanı bile yok.

HAXBALL OYNARKEN İĞİĞDİ SEAĞLE

HAXBALL OYNARKEN DOKUNMUYORUM ADAMINA O ZAMAN SESİNİ ÇIKARMIYOSUN DOKUN DESENE DOKUNULMAZLIK YOK DESENE ahauhahahaha

şaka maka en keyif aldığım siyaset şekli seninle yaptığım siyaset gold uhahasdasdfas

diğerlerine gelince, ben inandığımı söyledim zaten. Daha hangi kesime hitap ettiğin kendi bile bilmeyen bi partinin bundan önce çok kez fikir değiştirdiğini de gördükten sonra, inanamıyorum. Bu benim sorunlarımla ilgili değil cumhuriyet halk partisinin yaptıklarıyla alakalı birşey.

Seçim barajını %7'ye çekmek isteyip "böz söçöm borojono döstöklömiyoroz" diyen bi partinin içinden çıkıp da mahkemeye giden 1 yürekli adamın gayretlerini, ne olduğu meydanda olan cumhuriyet halk partisine mâl edecek kadar vicdansız olamam ehüeheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...