Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

internet kopup duruyor

Bone

Öne çıkan mesajlar

fiber kullanıyorum.

rasgele zamanlarda internet gidiyor, ekranın sağ altındaki ağ bağlantıları simgesinde ünlem işareti çıkıyor.

modemi kapatıp sonra açtığımda düzeldiğini gördüm. zaman geçtiği için mi düzeliyor, yoksa kapatıp açmanın etkisi mi var, bilmiyorum.

ilk başta babam wireless üzerinden bağlandığı için kopuyor sandım ama değil, rasgele zamanlarda başıma geliyor.

ayrıca daha da ilginci, internet geri geldiğinde utorrent ve steam çalışıyor, ama bir süre internet sitelerine bağlanmıyor.

superonline'da çalışan birileri vardı sanırım, onların bir bilgisi vardır diye düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

narsor said:

fiberini yiyim senin superonline. 2-3 dakikada bir ping 2500+msye vuruyor, bazen hic cevap gelmiyor, sonra hersey normale donuyor. Tabi sonuc online oyunlarda 3-4 dakikada bir serverdan dusmeyle sonuclaniyor.

Cag atliyoruz cag, fiberi bu sekilde kullanabilen sirket anlayisi ancak bu ulkede olabilir

Tam senin dediğin gibi değil belki ama aynı bölgede oturuyorsanız, ondan kaynaklanıyor olabilir. Ben de fiber kullanıyorum ama problem yok şu an için. Nerede oturuyorsun hocam?
Sosyal ağlarda paylaş

gleoddyn said:

Tam senin dediğin gibi değil belki ama aynı bölgede oturuyorsanız, ondan kaynaklanıyor olabilir. Ben de fiber kullanıyorum ama problem yok şu an için. Nerede oturuyorsun hocam?

Batı Ataşehir. Sorun devam ediyor, bugün eve gelip kablo ucundaki jackleri değiştiler, o an için 2-3 dakka düzgün çalıştı elemanı yolladım, hop, 10 dakka sonra eski haline geldi, fareler mi bastı nedir apartmanı kabloları yiyolar anlamadım
Aradım yine teknik ekip çağırttım, çözene kadar enselerindeyim adamların ama 1 ay sürebilir çözmek vallaha, adamlar da direniyo ben de :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...