Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kara dedeler olayı

adamınbiri

Öne çıkan mesajlar

para kazandırabilir

ama bıktım cinli filmlerden. düşük bütçeli korku gerilim bile çekemiyoruz.

türküz diye demiyorum isteseler çekerler anasını satim ama seyirci beğenmez bu sefer de.

bol kamera sallamalı, sallamalar arasında bi an CGI cin gözüken bir film olur.

cin de şundan olursa tutar bu film

Sosyal ağlarda paylaş

The Blair Witch Project (1999)

1994 yılında Maryland ormanında kaybolan üç amatör belgesel sinemacının haberiyle başlayan “ The Blair Witch Project ”, bir sene sonra izleri bulunan bu kayıpların çektikleri video görüntülerinden oluşuyor. Bu anlamda seyirciyi “ Acaba bunlar gerçekten oldu mu ? ” gibi kuşkulu sorulara sevk eden film, yarattığı ikilemi başarıyla pazarlayarak oldukça büyük bir hasılat elde etti.

dedeler filmi için sölenen şey de baya baya orjinalmiş yuh artık..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
ekşiden alıntı
"teaser'da diyor ki, ocak 1989'da böyle böyle haberler çıktı, 11 ocakta da gazeteci h. b. köye gitti. o zaman dedim ki ben de 10 gün var arada. gittim milliyet.com'a üye oldum. arşivlerine girdim. 10 ocaktan başlayarak geriye doğru 1. ve 3. sayfaları tararken ne göreyim. 8 ocak 1989 tarihli gazetenn 3. sayfası yok arşivlerde. isteyen girsin baksın. bildiğiniz gibi bu tür olaylar 3. sayfada duyurulur. aha da resim: http://img850.imageshack.us/img850/8949/millif.jpg bu işin içinde bir iş var beyler. şimdi çok heyecanlandım. hurriyet'e falan girip 08 ocak 1989 tarihli gazeteleri bulacağım. eğer onlarda da kayıp varsa: (bkz: uuu beybi güzel bi hareketlenme oldu bende) edit: sabah ve hürriyet'in o tarihli gazetelerine ulaşılamıyor. milliyet hakikaten güzel arşiv tutmuş. şimdi soracağım kendilerine neden 3. sayfa yok o gün diye. yakında ben de kaybolabilirim beyler." said:

açıp bakacam yarın merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

eet bende istinyede gördüm orada bile oynuyor bende merak ediyorum.

K
said:
aan Karsan (1,5)
Bundan yaklaşık otuz sene önce, yönetmeni Ruggero Deodato'nun filmdeki bazı sahneler nedeniyle mahkemelik olmasına sebebiyet veren sansasyonel kült 'Cannibal Holocaust' ile sinema yeni bir alt türe merhaba dedi. Gösterildiği dönemde, dehşet verici gerçekçiliği yüzünden başı belaya giren Cannibal Holocaust'ın üzerinden yıllar geçtikten sonra da, bir grup genç Maryland'deki Black Hills Ormanlarında bir cadı efsanesini araştırma amacıyla yola çıkıp bizi tüm zamanların en ürkütücü filmlerinden biri olan Blair Cadısı (The Blair Witch Project) ile tanıştırınca, "kurmaca sahicilik" türümüz dallandı budaklandı; Paranormal Activity,Canavar (Cloverfield), Rec: Ölüm Çığlığı ([Rec]) gibi popüler örneklerle bu günlere kadar geldi. Bizim sinemamız da bu furyaya karşı elbette ki kayıtsız kalmayacaktı.

izleyici yorumları 5 üstünden 3,4 ortalama beyazperde'de 1.5 yildiz vermiş üstteki nedenlerden dolayı bilmiyorum kararsız kaldım değermi gitmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...