Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kudüs'te UFO (Öyle böyle değil)

Valerius

Öne çıkan mesajlar

Camdaki sinekten (sinek değil stickerdı) ufo yapanı gördüm. Sonra açıklıyorlardı tabe nasıl yaptıklarını XD ışıktan anlamayan etmeyenler için gayet sahici görünüyordu mesela. Bu videodaki bildiğin flaş çakıp kaçmış XD

Kuran'da "Bizim yeryüzüne gelip gittiğimizi görmüyor musunuz?" falan da diyordu. Ben korkarım böyle şeylerden bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gördüğüm en yakından çekilmiş ufo fotoğrafı 20 bilemedin 25 metreden falandı. İki tane kafası güzel yaşlıca amcamız bir düğünden dönerken fotoğraflamıştı. Ondan beri I want to believeim ben. Işık mışık anlayan biri bir baksın anlatsın babasının hayrına.

Sağol topak için Novak. Bilmiyodum ben orayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

kimsenin konuştuğu yok abi herkes mısırı konuşuyor, hatta ben koymuştum bunu ve daha fazlasını malum ufo topicine geçende :p

http://forum.paticik.com/read.php?13,3810734,5367906,page=149#msg-5367906

başıma bişey gelmeyecekse arapları sevmiyorum ben, uzaylıları seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

Valerius said:

Loxias said:

sene 2011 olmuş. hani 1990 olsa şu effecte belki inanılır da. sene 2011 arkadaşlar. zibilyon tane video edit/effect programı var.

aynı videonun başka yerden çekilmişi de var. herkes herşeyi bilmek zorunda değil.

inandım o zaman.

bilmiyorum bir bakın dedik ne havalı arkadaşmışsın sen. kunatum fiziğini falan da çözmüşsündür sen. harcanıyorsun sen buralarda. koş git hadron falan çarpıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...