Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kitap istiyorum ama sıkıcı

49

Öne çıkan mesajlar

49 said:

Olay değil de daha çok durum okumak istiyorum. Olay olsa bile 3 sayfada bitsin. Sonra elli sayfa boyunca karakterin fikirlerini okuyalım. Böyle fırlatıp atma isteği gelsin içimize, sıksın. Böyle kitaplar önerebilir misiniz?

oku. bitirebilirsen gerçekten büyük iş başarmış ve kendine çok şey katmış olursun..
Sosyal ağlarda paylaş

"hayatımı anlatsam kitap olur" adamlarından birisine git.

inan hayatları bi boka yaramayacak içerikte, dünyadan silinseler tarihi değiştirmeyecek sıradanlıkta ve zavallı ruhlarını tatmin etsin diye zihinlerinden geçirdikler "hayatım roman gibi!" saçmalıkları da seni sıkıntıdan boğacak yavanlıktadır.

git ve sesli kitap olarak dinle
sıkıl.
Sosyal ağlarda paylaş

49 said:

Olay değil de daha çok durum okumak istiyorum. Olay olsa bile 3 sayfada bitsin. Sonra elli sayfa boyunca karakterin fikirlerini okuyalım. Böyle fırlatıp atma isteği gelsin içimize, sıksın. Böyle kitaplar önerebilir misiniz?

tam aradığın kitap

http://images.gittigidiyor.com/2116/MARTIN-EDEN-JACK-LONDON__21161467_0.jpg

tam hem de, cuk oturuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

49 said:

Dragonmax said:

bu arada gidip özetini almöa. 600-800 sayfa birebir orjinali satılıyo yapıkredi yayınlarında onu al oku.

teşekkür ederim. ankaraya dönünce ilk cildini alacağım mutlaka.

bu arada kitap sadece tek bir kitap. cilt cilt değil. ben sadece ortam renklensin diye aynı kitabın 3 farklı kapak baskısını resim olarak koydum. kitap tek ve sayfa sayısı (yamulmuyorsam) 650 - 800 arası bişidi.

okudum bitirdim ama ben mi bittim kitap mı bitti emin olamamıştım..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

49 said:

oku. bitirebilirsen gerçekten büyük iş başarmış ve kendine çok şey katmış olursun..

evet hepsi tek bi kitapmış. Gidip diğer ciltleri bulamayınca da anlardım ama böylesi daha iyi oldu. safghd teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

verildi mi okuyamadım ama 'don nehri sakin akar' serisi önerilmemişse ayıp edilmiş. Bir kitap boyunca nerdeyse 3-5 olay oluyor tamamı tasvir ile geçen bir kitap serisidir kendisi. Mihail solohof falan tarzı bir rus yazardı adını hatırlıyamadım ama su kadar bilgi yeter bulmak ıcın kıtabı.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

tum rus realizm akimindaki tum yazarlar

DrunkDevil said:

suç ve ceza! Ben seviyorum ama aşırı psikolojik çözümleme sıkıcı kabul edilebilir genelde!

forgiver said:

karamazov kardeşler
adam ben bunu yazdım ama sonuna kadar okuyabilene helal olsun diyor önsözünde
hatta ilk cildini okuyun o da kabülüm diyor

yok artık siz yaşamayı hak etmiyorsunuz za
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...