Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyuyamadığınızda ..

49

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

nomsaR said:

eski kız arkadaşlarımı düşünürüm.

daha beter uykusu kaçsın adamın.

uykudan düşüne kadar ayaktayım. paso bişiler öğreniyorum falan.

gerçi çok yarım yamalak anımsıyorum çok uykusuzken yaptıklarımı ve iyice saçma şeyler yapabiliyorum ama yine de dert değil.

yatakta insanın düşünmesi bildiğin mini bi kabir azabı

postunu gorunce aklima geldi de,

ruyamda kendini dasaaa diye tanitan birini gordum (gercekte henuz gormedigim icin) sdfsas

deri ceketli, kirli sakalli, hafif kivircik sacli grunge bir abiydin alkjadsflkj

ama senin 1/2 hipster + 1/2 dork oldugunu hepimiz biliyoruz da ruyamda neden oyle gordum anlamadim
Sosyal ağlarda paylaş

gözümü kapatıp bi kağıda yazı yazarım kafamda
evet yaparım
ne yazdığımı ne düşündüğüm o anki psikolojime göre değişir
sizi ilgilendirmez
bi bün bunları bi kitap haline getirirmiyim
hatırlarsam getiririm.
bu yüzdende uyuma sürem kafamı yastığa koyduktan 1 saat sonra gerçekleşir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

dasaaa said:

nomsaR said:

eski kız arkadaşlarımı düşünürüm.

daha beter uykusu kaçsın adamın.

uykudan düşüne kadar ayaktayım. paso bişiler öğreniyorum falan.

gerçi çok yarım yamalak anımsıyorum çok uykusuzken yaptıklarımı ve iyice saçma şeyler yapabiliyorum ama yine de dert değil.

yatakta insanın düşünmesi bildiğin mini bi kabir azabı

postunu gorunce aklima geldi de,

ruyamda kendini dasaaa diye tanitan birini gordum (gercekte henuz gormedigim icin) sdfsas

deri ceketli, kirli sakalli, hafif kivircik sacli grunge bir abiydin alkjadsflkj

ama senin 1/2 hipster + 1/2 dork oldugunu hepimiz biliyoruz da ruyamda neden oyle gordum anlamadim

abi millet beni rüyasında görüyor ve doğru da görüyor bi şekilde..

el altından fotolarım falan dolaşıyor diye kıllandım lan
kıvırcık değil ama dalgalı az biraz uzun saçlı bi abiyim
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya dönek, 2 sene önce falan uyuyamadığım zamanlarda ( özellikle sabahın 8'inde sınavım varsa ) akşamları bir theraflu alıp üstüne birde tylolhot içiyordum. Bir nevi parasetamol bombardımanı oluyordu (1000mg). Sonra kendimce bulduğum bu formülü 2 vize 1 finalden 14 ders aldığım bir dönemde uygulamaya kalktığım için haftada bir uyguladığım bu yöntem, her gün olmaya başladı. Sonuç olarak hastalık hastası oldum, zırt pırt ateşimin çıktığını sanmalar, haftada 1-2 kez doktara gitmeler olmaya başladı. En son böyle 1-2 ay boyunca ateşim var diyerek gezdim, doktalara birde siz bir şey bilmiyorsunuz diye gitmediğim hastane bırakmadım. En son gittiğim doktor senin bir psikiyatra görünmen lazım diyince, olayın ciddiyetini kavradım. Gene öyle ateşli sandığım günlerin birinde "başlarım lan ateşine 2 aydır alkol almıyom hastayım" diye bir güzel içip, sabaha rahatlayıp parasetamol almayı bırakmıştım. O gün bugündürde korkudan ağzıma bir tane hap almadım.

Bu da böyle bir anımdı...

Elin oğlu kokain'e bağlanır biz gittik parasetamol'e bağlandık, denemeyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...