Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shameless (2011) - Showtime

xaty

Öne çıkan mesajlar

xaty said:

jaffa said:

çok kopuktu son bölüm gerçekten.ama yine de kötü diyemem. steve'in acilen geri dönmesi lazım.

gelcekmiymiş? nereye gitmiş, adı geçti mi 2. sezonda hiç?

dönecek yönetmen ve oyuncuların açıklamalarına ve UK serisine göre. nereye gitti bilmiyorum. ama sanki yapbozun çok önemli bir parçası kayıp gibi hissettiriyor dizi şu an.

Sosyal ağlarda paylaş

yok asıl priceless olan, sana yazmadığım bir şeyi üzerine alıp sazan gibi atlamak.

adam yerine koyulmaya, özellikle de senin tarafından adam yerine koyulmaya hiç ihtiyacımın olmaması da ayrı tabi ki.

ne kadar kavgacı bir insansın. lütfen benimle muhatap olma.
Sosyal ağlarda paylaş

lemuria said:

yok asıl priceless olan, sana yazmadığım bir şeyi üzerine alıp sazan gibi atlamak.

adam yerine koyulmaya, özellikle de senin tarafından adam yerine koyulmaya hiç ihtiyacımın olmaması da ayrı tabi ki.

ne kadar kavgacı bir insansın. lütfen benimle muhatap olma.

[b]alıntı[/b] diye birşey var . postumun altına yazıyorsun.

komiklikte # 1 bikbik yapan sen , kavga arayan ben. çok ilginç.

burası vizyon bölümü kavga etmek istiyorsan da başka kapıya.

o hohoho yu da yedirirler sana ayağını denk al.
Sosyal ağlarda paylaş

ablacım, sen devam etmeden oyunlarına ben diyeceğimi diyeyim.

agrasif karakterinin yanı sıra çirkef de bir davranış sergiliyorsun, sana söylenmeyen laflardan insanları suçlayıp, üzerinde "aa bak kuş" diyince enrage oluyorsun.

seninle ilgili konuşma biteli olmuş "ho ho hoes" güzel bi terimdir, oradaki hohohoes "yazılan kız, kız, sevgili, sex buddy, karşı cins.." artık neyle doldurursan o anlama gelir. ki adam sana yazdığını kendi söylemiş, sen gelip bana yediriyosun o lafı. ben göbeğimi tutarak gülerken sen böyle
"hadi başka kapıya"
"ayağını denk al" gibi ciddi söylemlerde bulunuyorsun
bu sebeple yep, u are mad and i are not ablacım.

hadi selametle, cidden uğraşılmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...