Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

400-450tl civarı en iyi telefonlar

barbu

Öne çıkan mesajlar

nelerdir? kuzenim için alınacak, genç kız. dokunmatik istiyormuş sanırım ama o fiyatlara çok kaliteli dokunmatik ekran olacağını tahmin etmiyorum. mümkünse wifi olsun, 3g olsun. bu doğrultularda sizlerin tavsiyeler nelerdir? dokunmatik ekran olayı 2sn gecikmeli olacak kadar dandikse olmasın bence. o yüzden yazarken sizce o fiyatlardaki en iyi seçenek nedir? bunu yazarsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

md5 said:

hacım sen git dene bence. burda herkes kendince bir yorum yapacaktır. böyle bizim yazdıklarımıza bakarsak dokunmatik telefon iphone dışında alınmaz

nalaka nalaka hayır nalaka aloo

samsung corby ve star kulllanıyorum ikiside var çift hat sana yemin ediyorum ki atom fizigine lanet ederim ki arkadaşın telefonunu rehbere kaydetmek için 3-4 dakika uraşıyorum tuşlar basmıyor kırdım 2 kere sinirden alma kardeşim alma
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

burda sormamdaki amaç seçenek daraltmak zaten. direk gidip bakmadan alınmayacak sonuçta. zaten bakalım önerime uyacak mı o bile belli değil. sadece yardımcı olmak için seçenek daraltmak istedim.

burda sormasında ki amaç param var 500 lira fakirsiniz zaa ben alıcam ballandıra ballandıra sizin olmucak diyor tabi olmayabilirde

bkz:www.eskisozluk.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...