Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teğmenin telefonuna Hizbut Tahrir eklemesi

Loxias

Öne çıkan mesajlar

said:
İkinci Ergenekon davasından 29 aydır tutuklu olan Teğmen Mehmet Ali Çelebi gözaltına alındığında cep telefonunu polise teslim etti. Ve o cep telefonuna, Hizbut Tahrir üyesi Mehmet Oğuz Kazancı'nın telefonundaki rehber kayıtları aktarıldı Çelebi'nin telefonunun poliste 1 saat 23 saniye usulsüz açıldığı teknik olarak tespit edildi. İstanbul Organize Suçlar Şubesi ise 'Kazancı'nın numaraları Çelebi'nin telefonuna 'sehven' (yanlışlıkla) aktarılmış " dedi

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/16855140.asp?gid=373

başka konunun altında tartışılmış ama bi başlığı hak ediyor.

Ne güzel ya, mesela açık alanda alkol almaktan falan karakola girip, ergenekon sanığı olarak çıkabilirsiniz güzel ülkemizde.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

aptalca bir hata ama art niyet yok. sonuçta kimin nerede arandığının kayıtları telekomda tutuluyor eğer telefonuna önceden kayıtlıysa arama kaydını bulurlar "burada aha yakaladık ahauhua" havası estirmeyin boşuna yani.

millet bana küfür etsinde yörüngeye yollansın diye yazıyorsun bunları sen. başka bi açıklaması yok yani bu yaptığının. inanmıyorum böyle düşündüğüne.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

aptalca bir hata ama art niyet yok. sonuçta kimin nerede arandığının kayıtları telekomda tutuluyor eğer telefonuna önceden kayıtlıysa arama kaydını bulurlar "burada aha yakaladık ahauhua" havası estirmeyin boşuna yani.

Telefonunda kayıtlı olması onun o kişiyi aradığını göstermez ama diğer kişilerin Ergenekon masalından içeri atılmasını sağlayabilir. Kısacası apar topar içeri atılan birçok kişinin ne gibi uygulamalar ile suçlanıp aylardır hatta yıllardır hapishanelerde turulduğuna güzel bir örnek.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

aptalca bir hata ama art niyet yok.

abi bu kadar danone yeme allahasen bak sonra böyle demirin düşüyor.

----

resmen rezillik şu an türkiyede olan. yani farzedelim ki gerçekten yanlışlıkla oldu bu demektir ki hakkında sadece hakkında iddia olan suçsuz birini hapise tıkabiliyorsun.

acıklamaya mı gülelim sistemin sakatlığına mı? bir de şimdi kimse görevden de alınmaz bunun üzerine.komedi ahuah
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

bunu diyen şunuda dedi:

Napolyonn said:

bana komik gelmedi, gayette fikirlerini paylaşıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ntv nin sitesine baktım, manşet şu: delikli çoraplı putin!

böyle bir rezalete yer bile vermemişler, nasıl bir ülke, nasıl bir medya bu ya

berbat doğan medya da piyasadan silinince bu haberleri hiç okuyamayacağız, ülke putin rusyasına dönecek, şebek şebek "haberleri" verecekler sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...