Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni bir proje için yardım çağrısı

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
İçerik Türkçe olacak. Tema bu kalacak ama renkler değişebiliyor. Kullanılabilirlik açısından bu tema çok iyi bence, menüler filan epey güzel; bizim formata birebir uygun. Renkler istediğimiz gibi değişiyor işte.

Bakın temanın düzgün bir hali: http://www.elegantthemes.com/preview/TidalForce/
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ona bakmıştım da çok dağınık gelmişti ana sayfa.

Tidal taglarla, yandaki dropdownlarıyla, ortaki menülerle randomlu, popüler yazılı, recentli daha uygun bence. Grungemag'da da bunlar var ama Tidal'da bir derli toplu verilmiş. Bir büyük feature ile, alttaki 6 küçük feature ile güzel.

Renkleri biraz düşündürmüştü sadece, onlar da değişiyor.

Güzel bence yani. Kimse mi beğenmedi? Renklere bakmadan sayfa tasarımına bakınca çok kullanışlı. Bizim siteden değil ama, buradan bakın: http://www.elegantthemes.com/preview/TidalForce/
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Flameoffear said:

Biraz içerikten bahsedersen daha iyi olur.

Fantastik Kurgu ile ilgili zitrilyon site var, ne ile fark yaratmayı düşünüyorsun?

Edebiyat üzerine olacak. Shared World'lere hiç dokunmayacağız.

Ne tarz yazılar yazdığımı söylersem şu anda daha iyi anlaşılır. Fantastik Edebiyatta femme fatale'ler üzerine bir makale, ve Sahilde Kafka hakkında bir inceleme (eleştiri tarzında değil, kitabı okuyanlara yönelik bir inceleme daha çok) yazıyorum. Tolkien dönemi öncesi fantazi hakkında bir inceleme de planlıyorum.

Yazarlarla röportaj yapmak istiyoruz ama ne kadar olur bilmiyorum.

Pek bir tanıtım, öğretme sitesi değil aslında. Zaten türle içli dışlı olanlara yönelik olacak daha çok.

Bir de sırf fantazi değil, steampunk'a da, sf'ye de yer vermeyi düşünüyoruz. Fantazi ağırlık olacak ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...