Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Logitech Performance MX Darkfield Mouse

sillent

Öne çıkan mesajlar

Ürünü 15.01.2011 cumartesi günü aldım aldıktan 1 gün sonra yeni bir mause hediye geldi o yüzden sadece 1 gün kullanabildim ambalajını actıgım icin geri almadılar o yüzden makul bir fiyata satıyorum. Mause fiyatı normalde 205 liradır 2 yıl garantisi faturası ile birlikte yolliyacagım teknosa ürünü oldugu icin istediginiz herhangi bir tekno sa marketinden herhangi bir problemde garantyie yollayabilirsiniz. Herhangi bir problemde hertürlü mausenin arkasındayım %100 güvenilir. 0554 430 91 62 7/24 ulaşabilirsiniz.

Özellikleri:

Logitech patentli DARKFIELD teknolojisi ile cam dahil tüm yüzeylerde rakatça kullanım imkanı
Unifying Teknolojisi sayesinde tek bir kablosuz alıcı ile 6 cihazı aynı anda çalıştırabilme
Logitech patentli “Hyper-fast scroll” özelliği ile ultra hızlı scroll imkanı
10.000 satırlık excel dökümanını 7 saniyede tarayabilme
Kademeli pil ve dpi çözünürlük gösterge ışığı
Kaymayı engelleyen yumuşak dokulu yan tutamaçlar
PC ve MAC desteği

Özellikler
Mouse Tipi Darkfield
PC Bağlantısı USB Logitech patentli UNIFYING teknolojisine sahip dünyanın en küçük ve yetenekli USB alıcısı
Mouse Tuşları 4 yöne hareket edebilen kaydırma tekerleği, İkinci jenerasyon ultra hızlı yana scroll özelliği, Başparmağınız için gizli uygulama tuşu ve zoom tuşları
Renk Siyah
Çalışma Tipi Camda çalışan dünyanın ilk faresi…
Açıklama USB port üzerinden şarj edebilme ve şarj esnasında kullanabilme imkanı, Kademeli pil ve dpi çözünürlük gösterge ışığı
Mouse Bağlantısı Kablosuz 2.4 GHz kablosuz teknoloji ve 10 metre kablosuz özgürlük

-------------------------------------------------------

120TL istiyorum bana 7/24 ulasabilirsiniz saolun.

http://img98.imageshack.us/img98/706/23012011067.jpg
http://img87.imageshack.us/img87/2308/23012011068.jpg
http://img218.imageshack.us/img218/7784/23012011069.jpg

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-cevre-birim-logitech-performance-mx-darkfield-mouse-41144948/detay
Sosyal ağlarda paylaş

vatandan 125 e aldı diyen arkads kutunun üstünde tekno asist yazıyor okuma probleminmi var yoksa yazdıgım bilgileri hic okumadınmı tekno sa dan aldım istersen sitesine yada müsteri hizmetlerinden fiyatını sorabilirsin.

hala satılıktır iyi günler. bilgi icin arıyabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

sillent said:

vatandan 125 e aldı diyen arkads kutunun üstünde tekno asist yazıyor okuma probleminmi var yoksa yazdıgım bilgileri hic okumadınmı tekno sa dan aldım istersen sitesine yada müsteri hizmetlerinden fiyatını sorabilirsin.

hala satılıktır iyi günler. bilgi icin arıyabilirsiniz.
vatanda sıfırı 125 lira ise, senin teknosadan 200 tl ye alman fark etmiyor.

2.el 120 ye almaktansa sıfırını vatandan 125e alır?
Sosyal ağlarda paylaş

vatan ın 125 e indirmesi bir karta %25 indirim yapmasıyla belli zamanlarda gerceklesen birsey arkadslar grip sitesine bakın 145 lira ha coksa 100tl ye indirdim mauseyi 1 gün kullanılmış 2 yıl boyunca garantili herseyiyle birlikte veriyorum. prblem olursada hemen geri alacagım.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım senın teknosa dan almanla olayın ne alaksı var.

vatanda 145 tl ıse eger ustune zaten artı her zaman vatan kartla yaptıkları yuzde 7 -8 ındırımı yapıyorlar. o da zaten 130 cıvarı oluyor.

125 e alan arakdasında faturası mevcut elınde artık ekstra ındırımmı almıs bılemem.

ben senın fıyatına pahalı falanda demedım 200e almıssın kazıgı yemıssın bır guzel cıkarmaya calısıyor olabılırsın. gayet normal bır fıyat.

ben alacak arkadas varsa bılgılendırmek ıcın soyluyorum VATAN A GIDIN BIR BAKIN ALMADAN.

var mı bır dıyecegın?
Sosyal ağlarda paylaş

Normal arkadaslar türk insanın yapısı kazık yemiş olabilirim ama 200 e satmıyorum 1 gün kullanılmış malı 120 ye satıyorum ha derseniz baska yerde sukadar eyvallah ama ben satmaya calısmadan önce her siteye bakmıyorum baksam ztn gidip ordan alırdım yorum yapan alıcılara bilgi veren arkadaslara tesekkürler dedigim gibi 100tl ye indim isteyene istanbulda elden satış yaparım yada kargo vb.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
sillent said:

Normal arkadaslar türk insanın yapısı kazık yemiş olabilirim ama 200 e satmıyorum 1 gün kullanılmış malı 120 ye satıyorum ha derseniz baska yerde sukadar eyvallah ama ben satmaya calısmadan önce her siteye bakmıyorum baksam ztn gidip ordan alırdım yorum yapan alıcılara bilgi veren arkadaslara tesekkürler dedigim gibi 100tl ye indim isteyene istanbulda elden satış yaparım yada kargo vb.

Abi sen karadenizli misin?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...