Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

said:
HellHound, 27 October 2003 18:16 tarihinde demiş ki:
ayrica Kanimca bu buffy bolumundeki demon Buffy tarihindeki herkesin sesini calip butun bolumun sessiz gecmesini saglayan demonlardan sonra en iyi demondi hehe

aha benden çok yaşıyacaksın =)

bu arada bence tara oyuncu olacağına şarkıcı olsaymış çok daha iyi olurmuş bence sesi çok güzel[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamam arkadaş angel babaydı .. goltz u da canlandırdılar ya hadi bakalım heralde angeli tarihinde en çok zorlayan o slayerdi ..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim bir dizi bu kadar güzel bir yerde mi bırakılır ya deli olacam şimdi.. holtz la angel baş başa otelde ve darla doğurmak üzere.. heh.. yanlız holtz ta ne güç varmış öle be kaç kişiyi aldı karambolde o adam slayer mi yoksa pure human mı ?[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

bakma sakın böle daha heyecanlı oluyor yanlız biri bana söyleyebilirmi holtz nedir pure human mı slayer mi kafayı yicem adam orda biçti 10 kişiyi..[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız şey çok komikti ya böle lilah birini arıyor ya eleman meditasyon yapıyor sonra katanayı force pull la alıp bi figür falan yapıyor hastahanede adam gelince 10 vampir bi kaynadı buna zahuah orda yarılmıştım..[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Holtz (Keith Szarabajka) - Vampire hunter from York that pursued Angel and Darla throughout the late 1700's. In 1764 Angel and Darla killed his family and turned his youngest daughter into a vampire. In 1773 he made a deal with Sahjhan to turn to stone for over 200 years and get vengeance in the future. In revenge he {Sansür}

Normal bir vampir avcısı. Slayer deil yani. Zaten slayer kadın oluo her zaman. İlk slayer'da kadındı. Spike'ın öldürdüğü iki slayer'da kadındı. Yannız ortada iki üç tane slayer olabiliomu onu merak ediorum. Mesela Faith var failed jedi tarzı bişi. Buffy kadar güçlümü bilmiorum ama o da bikaç bölümde bayağı bir zarar vermişti millete.

cityofangel.com'dan bir haber:

Eliza Dushku finds her Tru Calling
10/26/2003

When speaking of her experiences on Buffy the Vampire Slayer she was very happy with the way Joss Whedon had brought about the conclusion of the series. When asked if she might be seen on Angel this year Eliza responded, "You never know. David Boreanaz is my brother from another mother. He's my boy. We have so much fun, and I'd work with David again and again. He's great." Eliza recently relocated to Vancouver where Tru is now filmed but she won't be lonely, having added a new Golden Retriever puppy named Max to her fam.

[hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 03 November 2003 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

güzeldi angel,
buffyyi yine ve yine sevmedim.
buffy sucks

ay içim gitti bi an ;P

edit: cityofangel.com'da okudum şimdide bi sonraki bölüm çok komik olcak =) okurken bile güldüm ehah[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 09 November 2003 22:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ve darla gitti esasında bende düşünmüştüm ama olabilitesi az olan bişeydi hamile iken kazık saplayınca çocuk ortada kalır diye salak bi düşünce işerisine kapıldım ama gerçekmiş eheh host a üzüldüm acayip eleman yeni düzelti barı yine yamuldu.. euhe ..
buffyde ise bana komik gelen tek şey evin yıkılma anında bunların sevişmesi idi millet can derdinde elalem .. derdinde olmuş biraz euheue :-) spike bafiledi =P[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

darla öldü üzüldüm valla

buffy tam komediydi
sevişirken evi yıktılar
öpüşüyorlar mı birbirlerini boğmaya mı çalışıyorlardı belli değildi..[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

bölüm süper..
ikisi de..

kaçıncı episode bu?

buffy'deki sevişme sahnesi gördüğüm en güzel sevişme sahnesiydi.

angel'da darlanın ölümüne çok üzüldüm.. Kadın çok iyi "acting" yapıyor. Hele arabada kendisiyle konuşma el kol sallama sahnesinde koptum. Kadın her sahnede çok iyi rol kesiyor..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...