Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

giles buffy yi oyalamk için dışarı çıkardı,o zenci herifle bunu başbaşa bıraktılar.herif bunu dövmeye çalıştı spike ezdi tabi.buffyde giles ın oyalamaya çalıştığını anlayıp olay mahalline geldi.zenciye bi daha bişey yapmaya kalkarsan spikeın seni dövmnesini engellemem dedi giles a da artık senden örencek bişeyim kalmadı dedi.

tetik çalışmıyo artık bu arada[signature][hline]eclipse:eive ikeste
------
Sosyal ağlarda paylaş

ya ikiside çok uyuduruk bölümlerdi, zamanında cat demişti connor yüzünden angel sarpa saracak diye çok doğru demiş nedir bu ya iğrençti bu bölüm.. sırayla bütün hatunlar doğursada tam olsa..
karaktersiz kahraman connor ezik salak, ne idugu belirsiz cordelia ve karnından çıkan zenci kazulet kadın.. yuh dedirtti

buffy bi derece iiydi ama çok kısa geldi bana, sonunda o kadar uber vampire karşı bunlar ne yapacak çok merak ediorum..[signature][hline]Nobody asked me so here's my advice to a young man or woman who's living this life in a world gone to Hell where nobody's safe Do not go quietly unto your grave
Sosyal ağlarda paylaş

connor cikartilirsa, ki 10 dakikasi falan kaliyor bu bolumun, iyiydi diyebiliriz.

spike in gecmisini ogrenmis olduk. dramatikti, begendim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 13 Haziran 2004 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

baba zenci anne zenci diyorsunuz da, onlar süs icabı baba ve anne..
orda doğan şey kendi kendini doğuruyor, bu yüzden baba ve anneye benzememesi normal..

erkekleri etkileme özelliği iyi birşey de, kadın çirkindi yaw, connor'un annesi (neydi ya daha 1 saat önce söylemişlerdi adını, balık hafızası diye buna denir) oynasaydı zenci yerine çok daha iyi olurdu..

Connor şaşkın, sosyallikten uzak, sadece demon öldürerek hayatta kaldı..
Bunları düşünsek de, connor bayık adam çok sıkıcı ve herşeyi berbatlaştırıyor..[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

bilemiyorum da skip geberdi demi ? seviyordum ben onu ya..
naptın be wes.. o delikten sokuverdin kurşunu adam sapıttı :D
angel la dövüşürken muhabbetler çok güzeldi ya
woaaah nesin sen tarzan mı ?[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

dedim ya cordynin aşmış bi gücü yok basit bir kaç büyü numarası..
asıl güç o yenidoğan bebekte (bebek? hatun? ne nasıl?)[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız gelen her ne ise çok çirkin öle ahım şahım bir güzelliğini göremedim... ayrıca skip e üzüldüm ya.. adam eğlenceliydi :(
buffy de spike müdürü iyi patakladı :) .. vs vs garip bölümlerdi ya[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...