Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[!!!NO SPOILER!!!] AngeL,Buffy

kingpin

Öne çıkan mesajlar

catscratch'in boyle sanki olacaklari bilmiomus gibi milleti heycana suruklemesine bayiliorum :-P[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Presented in Doublevision (Where Drunk)
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Hepsini izlemedim bea.
okudum sadece. Okumakla izlemek farklı. Okusamda izliorum sonuçta.

Bu arada şu an James Marsters'ın da bir bölümünde oynadığı bir film var. digiturk - moviemax 1'de.
Bitince tekrarı altyazılı moviemax 2'de.

Bilmeyenler için James Marsters buffyverse'de spike'ı oynayan herif. Aynı zamanda gerçekte rock solisti.[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 24 Mayıs 2004 23:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Cordy çok güzel olmuş :-) Yani onca yıldır anlatıp dururum bir kadının erkeği ne hallere soktuğunu ama yeterince açık olmaz. Ancak arkadaşlar görsel olarak anlatmış.

Açın beyler güzünüzü, işte kadın denilen canlı formu Cordelia'dır.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

WOAA. son zamanlardaki en iyi angel bolumu. bence willow ezip gececek cordy yi ve olan yine connor a olacak; yine guvendigi biri onu kandirmis olacak.

edit:tahminim simdilik tutmamis gorunuyor. viva la faith![signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 30 Mayıs 2004 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Buffy;
Spike in iblisi dövmeye gittiği zamanki o siyah deri matrikis ceketini giymesi süperdi orda gaz oldum birde wood yakın zamanda spike a dalacak ama hadi bakalım...Kennedy diye bir kız var hani willow la takılan potansiyel 2 bölüm önce bir hiçti şimdi kendisini çok fazla bir şey zannediyor spike a falan kafa tutuyor ya güldüm orda.. daha kendisi 2 kılıç sallayamadı neymiş "biz eğitimliyiz" sen eğitimliysen kardeşim adamda yılların eğitimi var :-p ehem neyse.. bu arada o gölgelerin hedesinde harbi gerildim ... ve son çok bombaydı uberlerden oluşan bir ordu .. damn!

Angel;tek kelime ile mükemmeldi..angel ile angelus un kendi benlikleri içerisinde savaşmaları (bkz:yeşil hulk ve gri hulk) +buna faith in de ortak olması... willow un gelmesi hele hele cordy e karşı bilmeden bir savaş vermesi süper olmuş yalnız orda keko connor kapıyı açmasaydı cordy nin dikkati dağıtmasaydı zor olurdu ehehe :]= ancak şöle bir durum var oo mandy deki saçlar süper olmuş euheuah orda koptum ya.. birde ordaki elemanı ısırdıktan sonra acı cekmesini süper vurgulamışlar.. ruhu oluncada çok kötü şeyler yapmış bir süre...[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

WILLOW HASTANIZ!!!!

diziler kötü olabilir, kalitesiz diziler, aptal dialoglar olabiliyor.
Ama dizileri asıl sevmemi sağlıyanlar, karakterler.
Karakterlerin kendilerine has yaşantısı.

Mesela angel ile angelusun kavgası süperdi.
Onca yıl abuk sabuk iyiliklerle angel, angelus'u sinirlendirdi. Angelus ise angela dalarken "hep bu anı beklemiştim" "bu, konserler için" gibi lafları çok hoştu.
Angel sürekli düşünüyor, angelus ise sürekli konuşuyor.
Kavgaları, mimikleri, dialogları felan hep böyle.

Gri Hulk nasıl Yeşi Hulk'tan daha aklı başında ama daha argo bi adamsa, diziye neşe katıyorsa, Angelus da öyle. Aslında Gri Hulk gibi arada sırada çıkan bir karakter olsa daha ilginç olurdu.

"Cordy işi bozdu, Artemis Entreri gibi gıcıklıklar yapıp durcak sadece" diyordum, kapımıza o anda Willow geldi ben de "obaaa" felan oldum.

Spike ve Giles'ın ingiliz aksanına ayrı bir hastayım..
Giles tam tiyatrocu, Spike ise solist olduğu çok belli.
Ses tonlarından bu farkediliyor..

Güzel bölümlerdi, Buffy'de gölge oyuncağı, Angel'da Willow bu bölüme ayrı bi tat kattı.[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

su guzeldi angel'da cordy ve willow arasinda

- how've you been?
- greater power, you?
- ultimate evil[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
Futurama - Bender's Humor by Microsoft Joke
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...